25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Який термін сплати адміністративного штрафу?

РедагуватиУ обранеДрук

Постанова про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення 10 днів після його винесення посадовою особою. Якщо постанова не оскаржена в десятиденний строк, то після його вступу в законну силу, дається 60 днів для сплати адміністративного штрафу.

Таким чином, термін сплати адміністративного штрафу становить 70 днів з дня винесення постанови (у разі згоди з правопорушенням), 60 днів дається - з дня набрання постановою законної сили.

За наявності обставин, через які виконання постанови про призначення адміністративного покарання у вигляді адміністративного штрафу неможливо у встановлені терміни, суддя, орган, посадова особа, які винесли постанову, можуть відстрочити виконання постанови на строк до одного місяця.

З урахуванням матеріального становища особи, залученого до адміністративної відповідальності, сплата адміністративного штрафу може бути розстрочено суддею, органом, посадовою особою, які винесли постанову, на термін до трьох місяців.

Джерела:

 • consultant.ru - ст. 31.5 КоАП РФ. Відстрочка і розстрочка виконання постанови про призначення адміністративного покарання;
 • consultant.ru - ст. 32.2 КоАП РФ. Виконання постанови про накладення адміністративного штрафу.

  Реклама партнерів:

  РедагуватиУ обранеДрук

  Схожі питання


  «Який термін сплати адміністративного штрафу?»

  В інших пошукових системах:

  GoogleЯndexRamblerВікіпедія

  » » Який термін сплати адміністративного штрафу?