25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як організувати корпоратив на 8 березня?

РедагуватиУ обранеДрук

Корпоративні заходи включають обов'язкове святкування 8 березня - в цей день прийнято вітати жінок-колег, говорити приємні, добрі слова, підносити подарунки. Крім того, що потрібно підготувати по невеликому букету кожної співробітниці, необхідно продумати проведення корпоративної вечірки.

Якщо вирішено відзначати свято в офісі, то це буде відбуватися в звичній і зручній для всіх обстановці, за оренду іншого приміщення платити не доведеться. Але в цьому випадку слід подбати про обслуговування заходу і подальшої прибирання залу.

Корпоратив в клубі або ресторані обійдеться дорожче, але не доведеться думати про обслуговування та наведенні порядку в приміщенні. Замовляти зал слід завчасно, оскільки у святковий день це хочуть зробити багато.

Непоганий варіант - святкування 8 березня в заміському готелі, кафе або будинку відпочинку. Це зручно і відносно недорого. Щоб доставити колектив до місця події, потрібно подбати про замовлення мікроавтобуса і при необхідності - номерів для переодягання або відпочинку.

Треба скласти сценарій майбутнього корпоративу, включивши в нього привітання, ігри, конкурси і тости. Можна замовити готовий сценарій у професіоналів, які спеціалізуються на проведенні таких заходів, але, можливо, жінкам буде приємно, якщо чоловіки самі візьмуть участь у підготовці свята. Сценарій можна придумати, взявши за основу сюжет веселого кінофільму, зробити його в стилі танцювального вечора 80-х років, у вигляді цікавого «детективного» розслідування і т.д.

Невеликі подарунки для співробітниць (листівки, цукерки, сувеніри) можна покласти на робочі місця напередодні свята. А вранці можна зустріти своїх колег-жінок біля входу в офіс з привітаннями, квітами або, наприклад, «букетами» цукерок.

Якщо вирішено відзначати свято в офісі, потрібно подбати про підготовку легких закусок. Щоб не задіяти в процесі приготування закусок винуватиці торжества, можна віддати перевагу замовленням потрібних страв в якомусь кафе.

Після офіційної частини свята можна провести кілька веселих конкурсів, наприклад:

  • Творчий конкурс на твір чоловіками «Оди жінці». Для полегшення завдання заздалегідь можна підготувати рими або ключові слова. Цікавий варіант - запропонувати скласти оду в наслідування відомим поетам.
  • Конкурс художньої самодіяльності: за бажанням учасники виконують пісеньки або розповідають вірші. Також можна провести конкурс на кращий тост.
  • Конкурс «Що в сумочці?»: Помістіть в жіночу сумочку або щільний мішечок різні жіночі дрібниці. Дами повинні по черзі намацати один з захованих предметів і визначити, що це. Хто вгадає, отримує приз.
  • «Дартс» з надувних кульок. У кожну кульку можна помістити записку з побажанням, а жінки, потрапляючи в нього стрілою, витягують і читають.
  • Конкурс на кращу «скульптуру». Потрібно роздати повітряні кульки різних форм і розмірів, а також скотч і нитки всім учасникам і запропонувати «зліпити» з цього жіночі та чоловічі фігури.
  • Протягом свята потрібно роздати дамам номерки і провести безпрограшну лотерею. В якості призів можна закупити різні смішні, але корисні в господарстві дрібниці.

При організації свята потрібно врахувати можливі форс-мажорні ситуації, а також як з них гідно вийти. Серйозно зіпсувати свято може нестача чого-небудь, поганий звук, технічні збої, непродумана програма вечора. Підлеглих може збентежити бажання керівництва у всьому брати участь і скрізь бути присутнім.

Джерела:

  • kakprosto.ru - стаття "Як організувати корпоратив на 8 березня";
  • kakprosto.ru - стаття "Як провести корпоратив на 8 березня";
  • kakprosto.ru - стаття "Як влаштувати корпоратив на 8 березня".

Додатково від Генон:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Як організувати корпоратив на 8 березня?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як організувати корпоратив на 8 березня?