25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

В якому році англійський дизайнер одягу Олександр Маккуїн уклав цивільний шлюб з британським кінодокументалістом Джорджем Форсайтом?

РедагуватиУ обранеДрук

Чи Олександр Маккуїн (Англ. Lee Alexander McQueen) - англійський дизайнер модного одягу. Відомий своїми зухвалими показами. Командор ордена Британської імперії, чотири рази визнавався кращим британським модельєром року.

Народився в Лондоні 17 березня 1969 (Великобританія). Відомо, що батько був таксистом.

Кар'єру в світі моди почав в 16 років з роботи в майстернях Севіля Роу. Спеціалізувався на чоловічих костюмах для вищого світу. Після закінчення Коледжу мистецтв Св. Мартіна працював у японського дизайнера Кодзі Тацуно, потім у італійського модельєра Р. Джильо в Мілані. У 1997 році зайняв місце арт-директора в будинку Givenchy замість Джона Гальяно. На початку 2001 пішов з Givenchy і запустив свою лінію модного одягу.

Олександр Макквін був геєм і не приховував цього. У 2000 році він уклав цивільний шлюб з британським кінодокументалістом Джорджем Форсайтом.

У травні 2007 року привернув увагу публіки своїми інтерв'ю після самогубства своєї подруги Ізабелли Блоу (Isabella Blow).

Був знайдений повішеним у власній квартирі 11 лютого 2010. 2 лютого померла мати Маккуїна - Джойс, що стало причиною депресії Олександра Маккуїна. Британська поліція підтвердила, що дизайнер повісився в гардеробній свого будинку, залишивши передсмертну записку, текст якої не розкривається.

В 23 роки Олександр Маккуїн представив свою першу колекцію модного одягу. В 27 років, після представлених 8 авторських колекцій, був запрошений французьким Будинком моди Givenchy на посаду заступника головного дизайнера. Згодом він залишив Givenchy, приєднавшись до Gucci Group, для того щоб розробляти свою власну марку - Alexander McQueen.

Серед клієнтів Маккуїна фігурують такі гучні імена, як Михайло Горбачов, Принц Чарльз, лорд Ротшильд і ін.

Музи:

  • журналістка Ізабелла Блоу;
  • актриса Сара Джесіка Паркер;
  • співачка Lady GaGa.

Цитати:

  • Коли я почав влаштовувати свої шоу, я прагнув показати журналістам те, що вони якраз зовсім не хотіли бачити: голод, кров, злидні. Дивишся на всю цю «фешн-тусовку» в їх дорогих прикидах і темних окулярах і розумієш, що вони ніякого поняття не мають про події у світі. Їхні інтереси обмежуються рамками моди. Я витрачаю гроші на свої шоу для того, щоб показати цим людям іншу сторону життя. Нехай вони відчувають ненависть і відразу - мене це цілком влаштовує. Буду знати, що хоч якісь почуття в них пробудив.
  • Я буду щасливий тільки тоді, коли перестану займатися модою, а перестану я цим займатися тільки тоді, коли буду щасливий.
  • Я завжди був упевнений в собі і у своїй сексуальності, і мені нема чого приховувати. Прямо з утроби матері я відправився на гей-парад.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«В якому році англійський дизайнер одягу Олександр Маккуїн уклав цивільний шлюб з британським кінодокументалістом Джорджем Форсайтом?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » В якому році англійський дизайнер одягу Олександр Маккуїн уклав цивільний шлюб з британським кінодокументалістом Джорджем Форсайтом?