25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Скільки ароматів вийшло за 50 років під брендом Givenchy?

РедагуватиУ обранеДрук

Givenchy (Вимовляється як Живанши) - французький модний будинок, який створив Юбер де Живанши. Спеціалізується на випуску одягу, взуття, аксесуарів і парфумерії.

Юбер де Живанши одягав найкрасивіших і найбільш відомих жінок свого часу, таких як Грейс Келлі, принцесу Монако, Жаклін Кеннеді-Онасіс, герцогині Віндзорської, баронесу Ротшильд. Його головний і, мабуть, єдиною музою була актриса Одрі Хепберн. Після знайомства з дизайнером вона одягалася тільки в нього. Не тільки в житті, але і у всіх своїх фільмах. За їх спільна творчість Юбера де Живанши вперше був нагороджений «Оскаром». Результатом його захоплення дизайном стало декорування автомобіля «Линкольн» та кількох готелів «Хілтон». Неіменних успіхом користувалося все, що б він не створював. Наприклад, парфумерна лінія Живанши належить створення знаменитих Organza і Amarige. Найбільш яскраво про популярність одягу від Юбера де Живанши свідчить той факт, що на похоронах американського президента Джона Кеннеді всі члени його клану були в костюмах дизайнера. А ще, поряд з Діором, він одягав всесвітньо відому ляльку Барбі.

2 лютого 1952 Живанши відкрив власний Будинок моди. Здійснити давню мрію йому допомогли родичі, позичивши грошима, мабуть, все ж впевнившись у його таланті та прихильності обраному шляху. Будинок моди знаходився недалеко від парку Монсо в Парижі. У той момент йому було всього 25 років. Через нестачу коштів на дорогі тканини, в першій колекції Givenchy були використані досить прості матеріали. Тим не менш, у першого показу був величезний успіх, який моментально приніс нового дому моди світове визнання. На суд всього 15 глядачів була представлена перша колекція щойно утвореного Дому. Мабуть, це були не прості глядачі, але хто вони - історія замовчує. Наступний, 1953 став переломним у житті Юбера де Живанши. Саме тоді відбулися події, не тільки принципово вплинули на життя самого модельєра, але й відбилися на всій його творчості. Тоді Юбер де Живанши познайомився з людиною, який згодом став його другом і вчителем. Його він досі вважає єдиним і неповторним модельєром свого часу. Це - Крістобаль Баленсіага.

У 1988 році Givenchy стає частиною французької групи LVMH - Louis Vuitton Моеt Hennessy, поряд з такими відомими марками, як Christian Dior, Louis Vuitton, Christian Lacroix і Celine.

Сам Живанши влаштував прощальний показу 11 липня 1995 і жодного разу не переступив порога свого колишнього Будинку моди. Він не приховує, що віддає перевагу більш класичного стилю. Адже не дарма майстер удостоєний «Золотого наперстка». Йому до душі, наприклад, зшити костюми для Великого театру (як, наприклад, нещодавно для вистави «Жизель»). Крім того, дизайнер є почесним головою паризького філії аукціонного дому Christie.Після відходу Юбера де Живанши, на чолі будинку встає Джон Гальяно (John Galliano) - відомий модельєр, випускник Лондонської школи мистецтв, тричі вибираємо дизайнером року. З Жовтень 1996 до початку 2001 модний будинок очолював Олександр Маккуїн.

У 2005 році креативним директором лінії жіночого одягу та haute couture був призначений Рікардо Тиші. У травні 2008 року він став креативним директором також чоловічій лінії і лінійки аксесуарів.

За більш ніж 50 років під брендом Givenchy вийшло 104 аромату, багато з яких стали дуже популярними в середовищі любителів парфумерії. З 1986 року бренд Givenchy входить до складу найбільшої в світі компанії, що займається виробництвом предметів розкоші - LVMH.

Величезний асортимент ароматів Givenchy для жінок здатний передати будь-які відтінки жіночих почуттів та емоцій. Флагманами колекції духів Живанши послідовно ставали:

 • Amarige;
 • Ysatis;
 • Organza;
 • Very Irresistible;
 • Ange ou Demon;
 • Eau Demoiselle de Givenchy;
 • Play for her / Play for her intense;
 • Dahlia Noir.

Чоловіча парфумерія Givenchy почалася з аромату Monsieur de Givenchy, що вийшов у світ в 1959 році і визначило подальший напрям розвитку туалетної води Givenchy для чоловіків - елегантні аромати для справжніх джентльменів. Найбільшої уваги заслуговують наступні аромати для чоловіків:

 • Play / Play Intense;
 • Gentleman;
 • Xeryus;
 • Pi;
 • Blue Label;
 • Very Irresistible Pour Homme.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Скільки ароматів вийшло за 50 років під брендом Givenchy?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Скільки ароматів вийшло за 50 років під брендом Givenchy?