25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Де знаходиться точка G у чоловіків?

РедагуватиУ обранеДрук

Численні нервові пучки, що йдуть до пеніса, проходять через простату, дотик ж до цих нервах викликає приємні відчуття. У багатьох чоловіків простата є ерогенних органом.


Вона грає невелику, але дуже важливу роль в збудженні і оргазм у чоловіків. Завдяки своєму розташуванню в підставі пеніса, простата так чи інакше фіксує чоловічу ерекцію.

Оргазм у чоловіків відбувається у вигляді двох чітко виражених послідовних стадій: емісія і еякуляція. На стадії емісії рідини, що утворюють насіння, виводяться в свого роду змішувач, званий простатичній уретрой і готуються до "пострілу". Щоб полегшити собі завдання, простата, сім'яні пухирці та інші органи виробляють викид своїх рідин серією "періодичних скорочень", працюючи на зразок потужних форсунок, щоб наповнити камеру згоряння. У той же час, за сім'явивідних протоки в камеру надходять свіжі сперматозоїди, вливаючись в цей великий молочний коктейль життя.

Саме на цій стадії, що триває 2-3 секунди, простата скорочується шаленими спазмами, даруючи чоловікам самі солодкі відчуття в житті. Сексологи називають цю мить моментом неминучості еякуляції.

На другій стадії оргазму, еякуляції, мускул сфінктера стискається, відсікаючи для сім'я відхідні шляхи в сечовий міхур. Потім серією м'язових скорочень насіння проводиться по уретрі до кінчика пеніса.

Чоловіча простата і жіноча G-зона мають багато спільного, так як розвиваються з однієї і тієї ж зародкової тканини. Обидві виробляють еякулят (у всіх чоловіків і у деяких жінок) і обидві високо еротичні. При їх стимуляції часто виникають позиви до сечовипускання. Обидві знаходяться приблизно в одному і тому ж місці. І їх найпростіше досягти одним і тим же шляхом - через задній прохід. Більшість жінок, які опинилися сприйнятливими до стимуляції G-зони, стверджують, що чоловікам краще всього дістатися до неї при входженні ззаду, в "собачої" позиції.

Простату можна стимулювати двома різними способами: внутрішнім і зовнішнім. Для внутрішньої стимуляції попросіть свою дружину або подругу ввести в ваш задній прохід змащений палець (вона може надіти латексну рукавичку або презерватив) і тиснути в напрямку лобка (в силу розташування простати вам самому зробити таку стимуляцію буде трохи важко). Вона повинна відчути твердий округлий грудку розміром з волоський горіх або каштан, на який потрібно акуратно натискати.

Зовнішня стимуляція. Попросіть її натиснути подушечкою великого пальця на вашу промежину. Чи сподобається вам це - багато в чому справа суто індивідуальна. Одним чоловікам це приносить задоволення тільки в збудженому стані, інші взагалі мало що відчувають. Деякі стверджують, що це допомагає їм отримати і зберігати ерекцію.

Стародавні китайські рукописи описують дуже схожу техніку, призначену для уповільнення еякуляції: різниця полягала в тому, що чоловік здійснював це сам. Безпосередньо на порозі еякуляції він натискав на промежину вказівним і середнім пальцями протягом трьох-чотирьох секунд, роблячи при цьому глибокий вдих. Передбачалося, що дана процедура відтягує еякуляцію, але не оргазм.Джерело інформації: medfun.ru - замітка «Чоловіча" точка G "» на сайті "Популярна медицина"

Додатково по темі з бази Генона:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Де знаходиться точка G у чоловіків?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Де знаходиться точка G у чоловіків?