25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як вибрати жіночі джинси?

РедагуватиУ обранеДрук

Гардероб сучасної людини, напевно, неможливо уявити хоча б без однієї пари джинсів, а у деяких їх налічується десятки, а то й кілька десятків.

Джинси можна назвати виключно одягом на кожен день. Вони можуть скласти ідеальний варіант і для виходу в світ, і на якийсь святковий або урочистий захід ... Головне - правильно їх підібрати і вміло поєднувати з іншими деталями гардеробу. Так, про якість джинсів теж забувати не слід.

Найпоширеніша помилка - брати джинси на розмір більше або ті, що сидять занадто вільно. Краще купувати джинси на розмір менше, так як вони мають властивість розтягуватися. Але ходити в дуже вузьких джинсах довгий час також не варто. За словами медиків, подібний одяг створює надлишковий тиск на внутрішні органи, утруднюючи процес кровообігу, а це згодом призводить до різних захворювань.

Тканина.
Матеріали бувають різні - денім, вельвет, оксамит, полегшена джинса, стретч - всього і не перерахуєш. Вибираючи тканину, варто звертати увагу на те, як вона буде витягуватися згодом, і на те, як вона взагалі буде носитися. Вельвет завжди сильно витягується, ущільнена джинса - вкрай рідко.

Колір.
Світлі штани повнять, це факт, особливо вельветові. Темно-сині - оптимальний варіант: завжди в моді, стройнят і не брудняться. Блакитні - для прихильниць класики або для створення романтичного образу.

Джинси для високих жінок
Високим жінкам підходять світлі довгі і подовжені джинси із заниженою талією, розширені донизу, можливо, з прямими широкими або підвернутими штанинами, вільні моделі і джинси-банани. Краще відмовитися від укорочених моделей, а також моделей з звуженими донизу штанинами і модних прямих, але вузьких. При покупці завжди звертайте увагу на позначення зростання на етикетці: вам потрібно брати джинси з позначенням для високих або екстра довжина. Можна зупинити вибір і на моделях з необробленим низом, що дозволить вдома скоректувати довжину брюк за власним розсудом.

Джинси для невисоких жінок
У першу чергу потрібно відмовитися від джинсів з модними підвернутими штанинами, від світлих відтінків, від облягаючих моделей з розтягується тканини типу стрейч, від сильно видовжених моделей та моделей, звужених донизу, оскільки всі вони візуально вкорочують ноги і зменшують зріст. Зате таким жінкам підійдуть джинси з рівними прямими штанинами, а також темні джинси, довжина яких доходить до верхньої частини взуття, злегка укорочені джинси і джинси, довжина яких доходить до початку каблука. Під останні можна надіти взуття на підборах, яка не буде кидатися в очі, і тим самим непомітно додати кілька сантиметрів у зрості. Вам також не варто обзаводитися занадто вільними моделями, в яких ви потонете, так само як і занадто обтягують, оскільки останні привернуть увагу до невеликого зростання. При виборі джинсів краще виходити з того, що вони повинні бути по фігурі.

Джинси для жінок з невираженими стегнами і плоскими сідницями
Найкращим виходом для таких жінок є придбання розширених донизу світлих джинсів з високою або, якщо талія тонка, заниженою талією. Вони, з одного боку, привертають увагу до нижньої частини ніг, віднімаючи його в стегон і сідниць, а з іншого боку, надають додатковий обсяг, роблять фігуру більш рельєфною і жіночною. І звичайно ж джинси мають добре сидіти, бути підігнаними по фігурі. І відмовтеся від складок: це зробить ваші форми привабливішими.

Джинси для жінок з невираженою талією
Жінкам з невираженою талією, як правило, доводиться купувати джинси на розмір або навіть два більше, ніж потрібно, через те, що у всіх відносинах ідеально сидять штани тиснуть в талії. Щоб виправити цю ситуацію, зупиніть вибір не на вільних, а на точно підігнаних під фігуру моделях з прямими штанинами: як правило, їх роблять вузькими, так що відповідний об'єм талії забезпечить вам напіввільне, комфортне облягання. Розширені донизу штани зорово збалансують верхню і нижню частини тіла, а широкі прямі штанини візуально приберуть об'єм талії, роблячи її більш пропорційною по відношенню до стегон.

Джинси для жінок з широкими стегнами
Задні кишені джинсів повинні бути великими і як можна більш закривати сідниці, тому що, якщо кишені виявляться занадто маленькими або занадто широко розставленими, вони візуально зроблять стегна ще ширшими. Що стосується моделей, то підійдуть вільні джинси темних кольорів, виготовлені з цупкого грубої джинсової тканини, з прямими широкими штанинами, що розходяться прямо від стегна, а також джинси із заниженою талією. Потрібно пам'ятати, що сильно обтягуючі моделі, з тягнеться тканини, світлі і завужені донизу, з вузькою високою талією і укорочені візуально повнять. Стегна будуть здаватися ширше і нижче, ніж є насправді.

Джинси для повних жінок
Повним жінкам при покупці джинсів слід звернути увагу на тканину. Таким людям підходять джинси з м'якої тонкої джинси, яка облягає тіло, не настовбурчується і добре тримає форму. Як правило, повні жінки віддають перевагу надто вільним джинсам, які їм великі і збираються в складки. Це неправильно, оскільки занадто широкі штани роблять повних жінок ще більш об'ємними. Краще віддати перевагу темним джинсам, злегка завужені донизу, з не дуже вузькими і одночасно не дуже широкими штанинами, які вигідно підкреслюють форми, не збільшуючи, але й не приховуючи їх, оскільки результат їх відсутності - повна безформність, а це ще гірше, ніж помірна повнота. І звичайно ж не варто забувати про джинсах з еластичною талією: це хороший вибір, який обіцяє зручність, комфорт і естетичність.Джерело інформації:

  • arabio.ru - як правильно вибрати джинси;
  • garderobchik.coml - як підібрати джинси.

Додаткова інформація:

Додатково

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Як вибрати жіночі джинси?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як вибрати жіночі джинси?