25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Що таке плойка?

РедагуватиУ обранеДрук

Плойка - це електропобутової прилад, за допомогою якого можна надати волоссю хвилястість. Раніше до плойкам відносили тільки пристрої у вигляді довгої трубки, усередині якої розташовувався нагрівальний елемент, на гарячий кінець пристрою накручувалася пасмо волосся і під впливом високої температури приймала форму локона.

Перукарі - професіонали при виборі плойок і прасок радять звернути увагу на наступні характеристики:

  • Терморегулювання. При покупці плойки для волосся обов'язково треба звернути увагу на те, щоб на ній були перемикачі режиму температури. Ця функція дозволяє вибрати оптимальну температуру для будь-якого типу волосся, інтенсивність впливу тепла і дозволить уникнути пошкодження волосся. Для щоденного застосування рекомендується використовувати плойку, розігріваючи її не вище 120-130 градусів, а для створення зачіски треба нагріти його до 200 градусів. Плойки з керамічним покриттям нагріваються за лічені секунди, а з металевим покриттям протягом 3-5 хвилин.
  • Тип робочої поверхні. У продажу є плойки як з металевими пластинами, так і з керамічними пластинами. Плойка з керамічним покриттям має більш гладку і рівномірну поверхню, вона легко ковзає по волоссю і швидше нагрівається. Існують плойки, у яких на робочу поверхню нанесені срібні мікрочастинки. Такі плойки надають на волосся благотворний антибактеріальну дію.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Що таке плойка?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Що таке плойка?