25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як привітати колег з 23 лютого?

РедагуватиУ обранеДрук

Офіційно 23 лютого вважається святом, присвяченим захисникам вітчизни. Але поступово його межі розсунулися, і в цей день почали вітати всіх чоловіків, а не тільки тих, хто відслужив в армії або має безпосереднє відношення до військ. У зв'язку з цим проблема подарунків до свята актуальна для багатьох жінок, особливо в частині, що стосується колег на роботі. Адже потрібно придумати привітання, яке буде не надто офіційним, але й не надто фамільярним і неодмінно порадує всіх сидячих в офісі.

Що подарувати?

Якщо обмежень у коштах не відчувається, можна придбати для кожного подарунковий сертифікат в будь-якому магазині парфумерії, оргтехніки або автомобільних запчастин. Сьогодні багато великі магазини пропонують зручну послугу подарункових сертифікатів, що дає можливість людині вибрати ту річ, яка йому дійсно потрібна. Природно, що при виборі подібного подарунка слід враховувати наявність у колеги автомобіля.

Якщо відносини з колегами не настільки близькі, щоб вибрати для кожного індивідуальний презент, варто подарувати те, що порадує більшість чоловіків. Це можуть бути шапки або рушники з кумедними написами. Можна купити колегам по пляшці алкоголю і зробити до нього свою етикетку з фотографією обдаровуваного і перерахуванням його кращих якостей.

Досить економічні подарунки колегам на 23 лютого - це вироби з логотипом компанії. Можна замовити кухлі, келихи, текстильні вироби, але на їх виготовлення потрібно якийсь час.

Вибираючи подарунки колегам, слід пам'ятати про те, що презент для начальника повинен відрізнятися від того, що піднесено рядовим співробітникам. У цьому випадку можна подаруватидорогі канцелярські товари, якісне спиртне, якщо начальник його вживає.

Також в якості подарунка можна організувати і провести спільне розважальний захід.

Як привітати?

Форма привітання, зрозуміло, залежить від бюджету і відносин між співробітниками. Можна придумати цікаве і запам'ятовується привітання, навіть якщо в колективі одна єдина жінка. Напередодні свята можна затриматися в кабінеті і, коли всі колеги підуть, поставити їм на робочі столи святкову заставку, намагаючись при цьому не збити ніяких налаштувань в комп'ютері і не видалити потрібні файли.

Можна зробити стінгазету в стилі військової частини, де будуть розміщені фотографії колег-чоловіків і вірші-привітання зі святом. Якщо в компанії немає необхідного обладнання, роздруковані на принтері фотографії можна наклеїти на звичайний ватман, а вірші написати від руки.

Одна з головних складових вітання - це святковий стіл. Можна принести їжу з дому, замовити в кафе з доставкою або закупити в магазині продукти і організувати в офісі фуршет. Меню варто продумати спільно з жіночою частиною колективу, можна доручити це самому відповідальному працівнику. Якщо немає впевненості, чи варто ставити на стіл спиртне, краще не ставити. У разі чого чоловіки самі швидко визначать, хто з них побіжить в магазин.

Можна вивчити кілька тостів на адресу чоловіків, вірші, придумати цікаві цікаві конкурси на звання самого креативного, ввічливого, розумного, винахідливого і кмітливого чоловіка компанії, перетворити офіс у військкомат і влаштувати обхід серед «докторів», в ролі яких виступатимуть представниці жіночої статі компанії, влаштувати Олімпійські ігри з врученням медалей і т.д ..

Якщо відносини в колективі вільні і неформальні, можна влаштувати веселі конкурси, заспівати разом з колегами кілька пісень. Можна домовитися з іншими співробітницями і влаштувати своєрідний парад, переодягнувшись всім жіночим колективом в шинелі і тільняшки.

Де провести корпоратив на 23 лютого?1. Можна організувати свято в офісі. Найпростіший і найменш витратний варіант корпоративу - його проведення на робочому місці. Мінуси в тому, що веселощі буде обмежено в часі і міцних напоях - великі компанії не дозволять нічого, крім кількох пляшок шампанського на всіх співробітників. Плюси полягають у відсутності необхідності переміщення після робочого дня, економії коштів на оренді та частування.

2. Інший варіант - замовити власну їдальню. Більшість фірм і компаній розташовуються в будівлях з приміщенням під їдальню для проведення обідньої перерви. Воно-то і може стати в нагоді для корпоративного вечора. Співробітники можуть бути засмучені відсутністю зміни обстановки, зате вище керівництво оцінить економію на проведенні свята.

3. Захід в кафе обійдеться у велику суму, ніж попереднє, але все ж не розорить компанію. Вибрати місце стоїть неподалік від офісу, ціни в меню повинні бути на середньому рівні, обстановка не повинна нагадувати їдальню. Можна орендувати один із залів або все приміщення, або замовити столи на кількість учасників корпоративу.

4. Корпоративні вечори в хороших ресторанах обходяться недешево, але мають свої плюси. Вони полягають в тому, що працівники переносяться з обридлого офісу в приємну атмосферу, де можуть на рівних спілкуватися між собою, незалежно від положення на роботі. Такі моменти зміцнюють корпоративний дух і в майбутньому допомагають простіше переносити конфліктні ситуації. Як і в попередньому варіанті, можна орендувати зал або замовляти кілька столів.

5. Можна влаштувати чоловічі змагання. Спробуйте організувати свято в торговому центрі, де є можливість поєднати відвідування ресторану і, наприклад, боулінгу. Часовий турнір з ведучим і подальшої церемонією нагородження переможців відмінно впишеться у святкування самого чоловічого дня в році.

Джерела:

  • kakprosto.ru - стаття «Де провести корпоратив на 23 лютого?";
  • kakprosto.ru - стаття «Як привітати колег з 23 лютого?»;
  • kakprosto.ru - стаття «Що подарувати колезі на 23 лютого?»;
  • kakprosto.ru - стаття «Як відзначити 23 лютого на роботі?».

Додаткова інформація:

  • ozon.ru - допомога у виборі подарунка «Всього 4 кроки до ідеального подарунка».

Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Як привітати колег з 23 лютого?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як привітати колег з 23 лютого?