25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Що означає ім'я Тетяна?

РедагуватиУ обранеДрук

Увага! Дана інформація не має наукового обгрунтування.

Версії походження імені Тетяна:

  • від латинського Татіус - імені сабінського царя;
  • за іншою версією, Тетяна - давньогрецького походження: упорядниця, засновниця;
  • є ще версія, що ім'я Тетяна (Татіана) прийшло до нас із Стародавнього Риму і перекладається як «міротворіца». Свята Татіана була знатної римської дівчиною. Батько Татіани тричі обирався консулом Риму і виховав дочку в істинній вірі. Татіана відмовилася від заміжжя і прийняла служіння диякониси при церкві, почала допомагати немічним. Це продовжувалося до тих пір, поки не стало відомо, що консул і його дочка сповідують християнську релігію. Гоніння на християн при правителі Олександрі Півночі були дуже жорстокими. Татіану палили вогнем, потім засліпили і кинули на поживу леву. Але лев її не зачепив. Свята прийняла всі муки, але від віри не відреклися. Кати спочатку стратили її батька, потім і саму Тетяну.

З дитинства Тетяна відрізняється емоційністю і одночасно умінням постояти за себе, прагматичністю і принциповістю, правда, принципи її можуть змінюватися в залежності від настрою. У колі одноліток намагається бути лідером. У шкільні роки відвідує спортивні секції, танцювальний кружок- танці - слабке місце багатьох Тетян. Тяготиться одноманітністю.

Доросла Тетяна достатньо вперта і владна, знає, чого хоче і не любить заперечень. Вона завжди постарається наполягти на своєму. Добре впорається з будь-якою роботою, особливо якщо це відбувається безпосередньо на очах начальника- будучи сама начальником, має звичку обсмикувати підлеглих, «ставити» їх на місце.

На людях артистична, егоцентрична, любить чоловіче суспільство. Будинки кілька деспотична, покрикує на домашніх. У сімейному житті часто буває нещасна, так як прагне керувати чоловіком і одночасно хоче, щоб поряд з нею знаходився сильний, мужній чоловік. Діти трохи побоюються Тетяну: вона строга і запальна, може без особливого приводу накричати на них. У неї не дуже багато подруг, їй чужа сентиментальність, у відносинах з оточуючими, в тому числі зі свекрухою, домінує прагматичний підхід.

Любить модно одягатися, але, не володіючи великою фантазією, платить, як правило, чималі гроші за готовий одяг. Любителька домашнього консервування, запаслива. У сім'ї часто виступає ініціатором ремонтів, переробок, перестановки меблів.

З віком у характері цих жінок з'являється більше терпимості, що сприятливо позначається і на сімейних відносинах. Не любить скаржитися подружкам «на життя». Ревнива, але вперто приховує свої ревнощі.

Не виносить одноманітності, далекі поїздки, подорожі - її пристрасть.

Серед усіх Тетян найспокійніша з по батькові - Михайлівна, обдарована і досить спокійна - Володимирівна, дуже уперта - Миколаївна.

Ім'я підходить Тельцям, Дівам, Стрільцям, Рибам, але не відповідає характеру Львів, Близнюків, Терезів, Водоліїв.

Додаткова інформація:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Що означає ім'я Тетяна?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Що означає ім'я Тетяна?