25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Які ознаки енергетичних вампірів?

РедагуватиУ обранеДрук

(Увага! Приводиться нижче інформація відображає сучасні окультні забобони. Її не слід сприймати як достовірні знання, а лише як опис помилок, властивих людям, які захоплюються окультизмом і парапсихологією. Немає жодних переконливих наукових підтверджень існування енергетичних вампірів.)

Хто такі енергетичні вампіри?

Енергетичний вампір - це людина, насильно відбирає вашу енергію, всупереч усім законам взаємного енергообміну. Енергетичний вампір - це людина, насильно відбирає вашу енергію, всупереч усім законам взаємного енергообміну. Вампіризм в наші дні приймає масштаби епідемії, так, саме епідемії, адже вампіризм - це хвороба. Енергетичні вампіри самі схильні до різних захворювань, вони також і в навколишніх їх людях провокують розвиток недуг.

Енергетичних вампірів можна поділити на два типи: ті, хто не підозрює про свою недугу, і ті, хто усвідомлено живиться енергією оточуючих.

Перший тип не настільки соціально небезпечний. І, між іншим, будь-яка людина може стати вампіром, сам того не усвідомлюючи. Адже кожен, часом, відчуває енергетичне голодування, як, наприклад, у періоди хвороби або в стресових ситуаціях на роботі. Частина таких «голодних» відновлює свої сили на природі, інша частина - забирає енергію у оточуючих людей.

Куди небезпечніше інший тип енергетичних вампірів, які свідомо забирають людську енергію. Навколо таких людей завжди наче витає хмара агресії і негативу. Вони з маленької іскри роздмухують величезну пожежу. Вони висмоктують життєві сили в людей, що їх оточують. І тільки тоді, коли вони все зметуть в потоці своєї агресії, енергетичні вампіри починають відчувати себе помітно краще, стають навіть усміхненим і доброзичливими.

Так що таке «енергетичний вампіризм»? Якась містична невідома сила зі знаком «мінус»? Захворювання? А може бути просто бездуховність і неосвічена розбещеність? Відповідь треба шукати в природі вампіризму.

Звідки беруться енергетичні вампіри?

Сутність енергетичного вампіра починає закладатися в людині з самого дитинства. Справа в тому, що дитяче енергополе дуже слабке і незахищене, і малюк легко вбирає енергію своїх батьків і вихователів. Тому, якщо малюк не відчуває любов до себе і часто чує на свою адресу грубі і холодні репліки батьків, то такий малюк буде рости примхливим, а коли підросте, почне грубити батькам у відповідь. Як видно, ще зовсім у дитячому віці в людині може зародитися вампіризм.

Підлітки-вампіри збираються зграйками, вони сповнені агресії, ворожнечі, негативу. Такі підлітки шукають енергетичне підживлення в деструктивній діяльності - вони розмальовують під'їзди, підпалюють поштові скриньки, відносяться жорстоко до тварин.

З таких підлітків виростають в майбутньому батьки-тирани, начальники-нелюди.

Вампіризм може проявитися і в так званій «благополучної» сім'ї, де панує мир і любов. Чому? Тому що, на жаль, в школах вчителі не проходять тести на професійну придатність. І часто трапляється, що вчителем і вихователем дитини виявляється справжній енергетичний вампір. Чи варто говорити, що і діти, що перебувають під опікою такої людини, теж будуть піддані прояву вампіризму.

Енергетичні вампіри серед людей

У багатьох сім'ях є вампіри. З енергетичними вампірами людині доводиться стикатися постійно. Ревнивець є енергетичним вампіром за визначенням. Своїм недовірою і підозрою він висмоктує сили того, кого він, нібито, любить. Часто відносини між тещею і зятем, між невісткою та свекрухою виявляються відносинами вампіра і його жертви. Хвора людина у вашій родині на час здатний перетворитися на енергетичного вампіра, своїми примхами і ниттям він буде забирати ваші сили, щоб швидше відновитися самому.

Важко і працювати під керівництвом енергетичного вампіра. Такий бос буде зривати свою агресію на підлеглих, ображати в обличчя і влаштовувати регулярні «прочуханки» працівникам.

Найбільше скупчення енергетичних вампірів можна зустріти в бюрократичних установах, на поштах, в пунктах прийому комунальних платежів.
Але якщо від такого вампіризму ще можна якось захиститися, то практично неможливо вберегтися від енергетичного вампіризму натовпу. У будь-яких мітингах і демонстраціях завжди беруть участь виключно вампіри.

Чому після спілкування з деякими людьми з'являється почуття безпричинної дратівливості, різко погіршується настрій. Виникає відчуття, ніби «вичавили як лимон». Звідки з'являється це загадкове почуття втоми? Швидше за все, приятель - енергетичний вампір. Але як відрізнити енергетичного вампіра від звичайної людини? Як спокійно спілкуватися з ним і не відчувати потім занепад сил?

Існує кілька ознак, за якими можна визначити енергетичного вампіра.1. Головна відмінна риса вампіра - це те, що вони завжди дратують і виводять з себе інших людей. Приводом для сварки може служити будь-яка дрібниця. Ще вони можуть принизити співрозмовника в присутності оточуючих, посміятися над ним і зло пожартувати, щоб викликати роздратування. Можуть зайняти грошей і не віддати. Однак будуть постійно обіцяти «як тільки, так відразу».

2. Енергетичні вампіри недовірливі люди, зануди і егоїсти. Часто вони просто не чують співрозмовника, тому що його думка, його думки і почуття вампіра не хвилюють.

3. Енергетичний вампір дуже ревнивий і мстивий. Свого особистого донора вампір убезпечує від зовнішнього світу, оточує підвищеної уважністю і турботою, ревнує до інших людей.

4. Енергетичні вампіри можуть годинами розмовляти по телефону. Відразу ж вантажать свого співрозмовника своїми проблемами і невдачами. Розмова нагадує звичайну балаканину ні про що, але після неї, чомусь, починається відчуття втоми і пригніченості. Відв'язатися від енергетичного вампіра дуже важко, тут же починаються образи. Іноді приходиться просто відключати телефон.

5. Існує думка, що в присутності енергетичних вампірів постійно ламається техніка і в'януть квіти. Вдома у них теж найчастіше квітів не буває, вони їх просто не люблять, або квіти самі не ростуть.

6. Вампіри обожнюють скупчення народу: черги, демонстрації, великі магазини. Вампіри люблять з'являтися там, де більша ймовірність скандалу. Скандал для них - додаткове джерело енергії.

Варто сказати, що є й змішані типи: один і той же чоловік може проявляти себе в різних ситуаціях і як енергетичний вампір, і як донор. Серед енергетичних вампірів часто зустрічаються чарівні й добрі люди, які просто не помічають свого негативного впливу на інших людей.

Дуже часто трапляється, коли один родич живе за рахунок енергії іншого. Це може виражатися в скандалах, з'ясуванні стосунків. Однак родина може вважатися взагалі ідеальною, але хтось у родині постійно хворіє і взагалі вважається невдахою. Ця людина віддає свою енергію вампірові. До речі, коли в сім'ї два вампіра, то вони або постійно лаються і розходяться, або живуть «душа в душу» і черпають енергію у випадкових зв'язках.

Буває так, що вампір чекає на роботі. А якщо це ще й начальник? Такий вампір не любить, коли навколо нього панує гарний настрій, він зробить все, щоб цей настрій зіпсувати. А переконувати його марно.

Є ще цікавий вид вампірів - це секс-вампіри. У момент оргазму людина наповнений позитивною енергією. А вампіри забирають цю енергію і не дають нічого натомість. Після сексуального контакту з енергетичним вампіром його партнер відчуває дисгармонію і незадоволеність.

Отже, якщо серед цих характеристик ви впізнали свого знайомого, друга, родича або навіть коханої людини, виникає питання що робити?

По-перше, не треба дратуватися! Мета вампіра - роздратування, це вразливе місце. Замість того щоб дратуватися і злитися, треба просто або піти від конфлікту, або навпаки зробити реакцію несподіваною для вампіра. Наприклад, пожартувати або замість того, щоб плакати посміхнутися.

По-друге, з енергетичним вампіром краще взагалі не спілкуватися. А особливо, якщо людина неприємний і нецікавий. Не потрібно привертати увагу енергетичного вампіра, не вступати з ним у дружні стосунки і не здійснювати для них добрих вчинків. Вони все одно цього не оцінять. А просто заберуть енергію, як тільки відчують слабинку.

По-третє, необхідно захищати свою енергетику і біополе. Для цього під час розмови з вампіром слід схрестити ноги або руки. Можна тримати дулю в кишені. Можна уявити, що між вами знаходиться товсте дзеркало, відображення якого звернуто на вампіра.

Якщо немає можливості не спілкуватися з енергетичним вампіром, то слід намагатися сприймати співрозмовника з гумором. А від грубих заяв вампіра відбуватися жартами. Треба бути впевненим, він цього не виносить і не зможе заподіяти вам шкоди.

А роздратування і втому від енергетичного вампіра можна знімати за допомогою улюбленої музики, фільмів, віршів, книг, ароматичних масел. Після контакту з вампіром або після перебування у місцях скупчення людей необхідно прийняти контрастний душ і попити улюбленого гарячого чаю. Погуляти серед дерев, вони відтягують негативну енергію і переробляють її в позитивну.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Які ознаки енергетичних вампірів?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Які ознаки енергетичних вампірів?