25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чим корисна кукурудза?

РедагуватиУ обранеДрук

КУКУРУДЗА (МАІС)

Лікувальні властивості - Кукурудза здатна виводити токсини, радіонукліди, очищати організм від шкідливих речовин - накопичилися в клітинах шлаків, качани кукурудзи здатні захистити від раку, хвороб серця і старіння. Зростаючому організму дітей кукурудза допомагає набирати масу тіла і постачає його вітамінами і мікроелементами. Рекомендують вироби з кукурудзи людям, що мають алергію, цукровий діабет, ожиріння та інші форми порушення обміну речовин, патологію шлунково-кишкового тракту. Жири, що знаходяться у складі кукурудзяних пластівців, містять до 80% жирних ненасичених кислот (лінолевої, ліноленової, арахідонової), які відносять до числа речовин, що регулюють рівень холестерину.

Кукурудза дуже корисна людям, страждаючим захворюваннями центральної нервової системи (включаючи епілепсію і поліомієліт). Кукурудза - відмінне харчування і для м'язів, тому при прогресивної м'язової дистрофії вона також незамінна. Відвар з рилець кукурудзи допомагають при захворюваннях печінки і жовчного міхура (10 гр. Рильце на склянку окропу, запарити, пити по ст. Ложці раз на три години).

ХІМІЧНИЙ СКЛАД - містить солі калію, кальцію, магнію, заліза, фосфору. Її білок містить незамінні амінокислоти лізин і тіптофан. Кукурудза цукрова багата вітамінами Е, В1, В2, В9, РР і аскорбіновою кислотою. Також містить кальцій, магній, фосфор, залізо, мідь, нікель.

Їжі цінність продукту на 100 гр.

86 кКал / 360 кДж

Жири - 1,2 гр.

Білки - 3,2 гр.

Вуглеводи - 19 гр.

Залізо - 0,5 мг.

Магній - 37 мг.

Калій - 270 мг.


Джерела:
  • ru.wikipedia.org - основа інформації, цінність продукту
  • inmoment.ru - лікувальні властивості

Додаткова інформація на сайтах:

  • health.unian.net - корисні властивості кукурудзи
  • jenatik.ru - корисні властивості кукурудзи

Доплнітельной від Генон:

  • genomukr.ru - Які лікувальні властивості має кабачок?
  • genomukr.ru - Що таке топінамбур?

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Чим корисна кукурудза?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чим корисна кукурудза?