25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чим корисні банани?

РедагуватиУ обранеДрук

Банани прекрасно втамовують голод, забезпечують організм енергією і корисними речовинами, мають зручну природну «упаковку». Навіть у маленьких дітей майже не зустрічається алергії на банани. Недарма їх часто включають в дитяче харчування. Дорослі теж їх їдять із задоволенням - за винятком тих, кому шкідливий цукор.

Енергетична цінність бананів - 90 кілокалорій на 100 грамів. Волокна, які вони містять, полегшують кишковий транзит і сприяють хорошій засвоюваності цукру і жирів. Банани мають збалансований вітамінний склад. У них міститься велика кількість вітамінів Е і С, а кількість вітаміну В6 становить не менше чверті рекомендованої щоденної дози.

Велику цінність являє банан як джерело мікроелементів: в 100 грамах міститься 42 мг магнію і 348 мг калію, за змістом останнього банан порівняти хіба що з курагою. Крім того, тропічні плоди є джерелом кальцію, заліза і фосфору.

Колись банани продавали зеленими. Сьогодні вони доходять до потрібної кондиції в спеціальних камерах, наповнених газом етиленом, при високій вологості і температурі близько 13 ° С. У них вони знаходяться від 4 до 8 діб - залежно від встановленого режиму, обраного з урахуванням стану плодів і потреб ринку. Прискорений режим дозволяє бананам дозріти за 4 дні, проте смачніше виявляються плоди, дозрілі днів за вісім.

Купуючи банани, споживач в першу чергу оцінює їх зовнішній вигляд: колір, наявність або відсутність чорних плям, розміри плодів і ступінь їх зрілості. Відомо, що хороший банан має соковитий жовтий колір, гладеньку, блискучу поверхню і обтічну, не надто ребристу, форму. Чорні крапки на поверхні - знак того, що фрукт набрав максимальну цукристість.

А ось чорнота, що покриває всю поверхню банана, свідчить про те, що фірмі-постачальнику не вдалося зберегти свою продукцію належним чином. Втім, і такі плоди, які мають не надто естетичний вигляд, нешкідливі і цілком їстівні. Особливо якщо виробник істотно зменшить їх ціну.

Згідно ГОСТу, банани діляться на три сорти. Найкращі - «екстра», повинні бути довжиною не менше 20 см, об'ємом 3-4 см. Плодам першого сорту при такій же товщині дозволено бути на пару сантиметрів коротше. Вимоги до продукції другого сорту: довжина - 14 см, об'єм - 2,7-4,1 см. Проте зазвичай фрукти всіх сортів продаються за однією ціною.

В основі експортованої продукції - столові банани. Найбільш відомі сорти: Кавендіш, Гро Мішель, Лакатан. Банани експортного класу повинні добре переносити всі труднощі транспортування. Адже відмінність продукції різних сортів головним чином і полягає в тому, якою вона доходить до споживача.

Крім їдалень, існують банани десертні та овочеві. Маленькі десертні банани сьогодні можна зустріти і у нас в торговельній мережі. Їх величина помітно менше традиційних: 8-12 см, шкірка тонка, смак медовий, солодкий, вишуканий. За ціною вони вдвічі дорожче їдалень.

Всі інші банани - екзотика. Є різновид бананів зі смаком яблука - їх їдять, коли плоди стають зовсім чорними. Є червоні банани, схожі на столові, але з червоно-коричневої, червоно-бордовою шкіркою і рожевого кольору м'якоттю. А на батьківщині овочеві банани варять, смажать, сушать, кладуть у суп замість картоплі. З них виробляють чіпси і навіть пиво. Ці плоди містять багато крохмалю і зовсім не солодкі.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Чим корисні банани?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чим корисні банани?