25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як зварити рис для суші?

РедагуватиУ обранеДрук

Спосіб 1

1.Тщательно промийте рис в холодній воді, міняючи воду, поки вона не стане прозорою, потім відкиньте його на сито і залиште на годину.

2. Покладіть рис в глибоку каструлю і залийте водою. Води має бути на 1/5 більше, ніж рису (на 200 г рису - близько 250 мл води). Каструля повинна бути заповнена водою не більше, ніж на третину. Щоб рис був більш ароматним, покладіть у воду квадратний шматочок водорості конбу розміром 5 см, який слід вийняти перш, ніж вода закипить.

3. Накрийте каструлю кришкою, поставте на середній вогонь і доведіть до кипіння - на це потрібно близько 5 хвилин. Потім зменшіть вогонь до мінімуму і варіть рис при слабкому кипінні 10-13 хвилин, поки він не вбере всю воду.

4. Зніміть каструлю з вогню і дайте постояти, не відкриваючи кришку, 10-15 хвилин.

5. У мірної чашці з'єднайте столові ложки японського рисового оцту або білого винного оцту, 7 1/2 чайної ложки цукру і 2 чайні ложки морської солі і добре перемішайте, щоб цукор і сіль розчинилися.

6. Рис перекладіть у вологий дерев'яний таз для суші і полийте оцтової сумішшю. Дерев'яною лопаткою змішайте суміш з рисом - рис слід перевертати, але не перемішувати! Перш ніж приступити до приготування суші, дайте рису охолонути.

Спосіб 2

1. 175 г рису суші промивайте в ситі холодною проточною водою до тих пір, поки що стікає вода не стане прозорою.

2. Дві хвилини варіть рис в 250 мл води, потім вимкніть конфорку і залиште його під кришкою набухати протягом 10 хвилин.

3. Відкрийте кришку і так залиште рис ще на 10 хвилин. По 1 ч. Л. без верху солі і цукру, 2 ст. л. рисового оцту змішайте і підігрійте.

4. Пересипте рис в миску, збризніть маринадом і перемішайте паличками. У результаті виходить приблизно 450 г рису суші.

Спосіб 3

1. За одну годину до варіння рису ретельно промийте його в посуді з плоским дном, при цьому слід терти вологі зерна по стінках і дну. Таким чином віддаляється вся пліва або залишки лущення. Дайте стекти воді і додайте свіжою. Повторюйте все до тих пір, поки вода не стане чистою. Просушіть рис, додайте води і дайте рису настоятися. Як би ви не поспішали, мийте рис і відмочувати його у воді щонайменше за 30 хвилин до варіння.

2. Всипте в посуд рис і додайте відведені кількість води (води має бути на 1/5 більше, ніж рису), накрийте кришкою. Поставте каструлю на середній вогонь. Як тільки вода закипить, зменшіть полум'я і варіть приблизно 10 хвилин. Вимкніть вогонь і дайте настоятися рису щонайменше 10 хвилин. Чи не знімайте кришку при варінні. Навіть злегка відкривши кришку, ви випустите пар і зіпсуєте рис.

3. Ставлячи на вогонь рис і воду, в розрахунку на 3 склянки рису, додайте шматочок комбу розміром 6-7 см (протертий перед цим вологою серветкою). Як тільки вода почне закипати, вийміть комбу і додайте саке або мирин з розрахунком 1 сто ловая ложка на кожну склянку сухого рису.

4. Поки рис вариться або навіть краще до того, як ви поставите його на плиту, приготуйте оцтову приправу для рису. У розрахунку на 5 склянок сухого рису сме шайте до здобуття складом прозорого вигляду в мисці:
7-8 столових ложок рисового оцту. 1 столова ложка солі-
4-5 столових ложок цукру (зменшіть його кількість на половину, якщо збираєтеся готувати ліпне суші з рисом).

5. Змочіть водою широку Змішувальна миску. Видаліть надлишки вологи. Змочіть миску вдруге підкисленою водою (2-3 столові ложки оцту на 1 склянку води). Витріть надлишки вологи. Всипте відварний рис в центр миски. Дайте охолонути рису приблизно 10 хвилин.

6. Вилийте рисову приправу на верхівку утворилася гірки рису.

7. Утопите до кінця лопатку або широку дерев'яну ложку і починайте перемішувати гірку рису, щоб рівномірно розподілити приправу.

8. Перемішуючи, обмахуйте рис віялом. Провітрювання рису надає йому перловий блиск.

9. смаху вайте всяке рисове зерно, прилипає до стінок миски, змоченою в підкисленою воді серветкою. Охолоджений до температури тіла рис готовий до вживання.

Джерела:

Додатково в базі даних Генона:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Як зварити рис для суші?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як зварити рис для суші?