25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Де подивитися, як готуються роли (суші) "Каліфорнія"?

РедагуватиУ обранеДрук

Роли "Каліфорнія" - Найбільш популярна страва "суші" і улюблене в Японії. Вони хороші як здорове харчування, і не забирають багато часу для приготування (див. відеокерівництво, нижче дається переклад пояснень з нього).

Крок 1. Урамакі суші - це роли, у яких рис із зовнішнього боку і морські водорості з внутрішньої сторони. Урамакі можуть бути з різною начинкою. У даному рецепті для внутрішнього наповнення використовується крабове м'ясо, авокадо і майонез. Такі суші відомі як Каліфорнійські роли Урамакі.

Крок 2. Вам потрібно:

bull- крабове м'ясо
bull- 2 очищених авокадо
bull- японський майонез
bull- 1 лист норі (морських водоростей)
bull- рис для суші
bull- ікра
bull- 1 бамбуковий килимок для закочування ролів
bull- гострий ніж для суші
bull- 1 чашка води

Крок 3. Кладемо бамбуковий килимок для закручування ролів на плоску поверхню, обертаємо його харчовою плівкою, що дозволить його легко очищати. Покласти норі (лист морських водоростей) зверху килимка, ближче до того краю, який ближче до вас. Змочити руки в чашці з водою. Потім викласти спеціально приготовлений рис для суші тонким шаром на поверхню листа норі. Переконайтеся, що рис рівномірно покриває норі і грунтовно притисніть його.

Крок 4. Приготуйте начинку для наповнення Переверніть норії таким чином, щоб шар рису був знизу. Покладіть скибочки авокадо горизонтально уздовж центру листа норі. Далі видавіть смужку майонезу уздовж авокадо. Якщо майонез знаходиться в упаковці, яка не дозволяє видавлювати його, просто нанесіть його вздовж лінії площиною ножа. Розподіліть крабове м'ясо поверх майонезу. Переконайтеся, що начинка лежить рівномірно, що дозволить звернути хороший ролл.

Крок 5. Акуратно підніміть ближній до вас край килимка і загинайте його так, щоб вийшла циліндрична форма. Подоткніте краю листа норі з пальцями, щоб повністю докрутити рол. Продовжуйте, ніжно, підтискати килимок пальцями щоб надати роллам необхідну форму Урамакі.

Крок 6. Щоб закінчити рол, покладіть його в контейнер з ікрою і обертайте його до тих пір, поки вся поверхня ролу не покриється тонким шаром ікри. Якщо немає такої великої кількості ікри, то можна просто руками рівномірно притискати ікру до поверхні ролу.

Крок 7. Розріжте рол на дві рівні частини. Покладіть їх паралельно один одному і розріжте їх так, щоб вийшло 6 шматочків. Порада: змочіть площину ножа в чашці з водою, що дозволить простіше нарізати роли, тому чиста поверхня ножа краще ковзає між шматочками ролу.

Крок 8. Сервірування. Поверніть кожен шматочок на сторону, яка дозволить вам побачити барвистість і текстуру начинки. Виставте їх на тарілку сервіровки.

Джерела і посилання:

  • dink.ru - відео-керівництво з приготування ролів "Каліфорнія". Відеозапис з поясненнями англійською супроводжується скриншотами і російським перекладом (у вигляді тексту)
  • liveinternet.ru - Того ж видеоурок на іншому сайті
  • sushi-master.ru - інший рецепт ролів "Каліфорнія"
  • sushimenu.ru - бюджетний рецепт ролів "Каліфорнія" з ілюстраціями

Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Де подивитися, як готуються роли (суші) "Каліфорнія"?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Де подивитися, як готуються роли (суші) "Каліфорнія"?