25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Що таке нектарин?

РедагуватиУ обранеДрук

Нектарин - це сорт персиків з гладкою шкіркою. Це класичний приклад почковой мутації. Вони з'явилися, коли у персикових дерев відбулося самозапилення. На персикових деревах іноді з'являються нектарини, а на нектаріновой - персики. Нектарин більш стійкий до хвороб і шкідників, ніж персик. До того ж нещодавно виведені нові зимостійкі сорти, які спокійно можна вирощувати на Північному Кавказі і у Волгоградській області.

В останні десятиліття нектарини отримали ще більшу популярність, коли з'явилися великоплідні (до 200 г) сорти з жовтою м'якоттю, які привертають до себе ошатною зовнішністю, щільною нервучкого шкіркою плодів, високими смаковими та технологічними якостями.

Нектарини вперше згадуються в 1616 році в Англії.


Нектарин містить глюкозу, фруктозу, сахарозу, органічні кислоти (в основному лимонну і яблучну), вітамін С, Р-активні поліфеноли, пектинові речовини, а також сполуки фосфору, калію, кальцію, магнію, натрію, заліза, сірки, кремнію. Всі ці речовини обумовлюють їх лікувально-профілактичну дію. Вони посилюють секрецію травних залоз, сприяють гарному переварюванню погано засвоюваній і жирної їжі.

Високий вміст в нектарина вітамінів А і С, а також антиоксидантів сприятливо діє на шкіру, запобігаючи появі зморшок і в'ялості шкіри, утримуючи в її клітинах вологу, запобігає розвитку ракових захворювань і грає гарну роль в обміні речовин. Пектинові сполуки, що містяться в нектарини, загальмовують активність шкідливих мікроорганізмів. При недокрів'ї, збоях серцевого ритму, підвищеній кислотності шлунка і запорах корисно пити за п'ятнадцять хвилин до їжі чверть склянки вичавленого з нектарина соку. Вживання нектаринів в їжу є профілактикою гіпертонічної хвороби та атеросклерозу, адже вони відіграють важливу роль у виведенні натрію і рідини з організму.

У деяких сортів нектарина ядра кісточок солодкі і можуть використовуватися як мигдаль, тим більше вони схожі за біохімічним складом. У фармакології застосовується масло горькоядерних сортів при виготовленні ліків і мазей.

Шкаралупа кісточок нектаринів використовується при виробництві активованого вугілля, а деревина придатна для виготовлення різних сувенірів, так як дуже добре полірується.

Всі наведені якості нектаринів роблять його універсальним у використанні.

Плоди нектарина ранніх сортів дозрівають раніше всіх інших кісточкових культур, що робить цей фрукт популярним у садівників-аматорів.

Їх їдять свіжими, використовують в десертах і джемах, для виробництва консервованих компотів. У сирому вигляді нестійкі в зберіганні.

Виробники нектарина - країни Середземномор'я: колишня Югославія, Італія, Кіпр, Греція, Туніс.

Джерела:

Нектарин: калорійність, корисні властивості, користь і шкода

Фрукт нектарин: корисні властивості

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Що таке нектарин?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Що таке нектарин?