25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Що таке манго?

РедагуватиУ обранеДрук

Манго (Mangifera indica)

Родина манго-Індія. Індуси називають його «король» фруктів. Сам Будда любив відпочивати в мангових садах, оповідаючи про традиції індуїзму.

Манго відноситься до групи напівкислих фруктів. Розмір плоду залежить від його сорту. У природі існує більше 1000 різновидів манго. Має овальну форму. Поверхня його гладка, жовтого або червонувато-жовтого кольору. Шкірка тонка. М'якоть ароматна, соковита, м'ясиста, волокниста, жовтого забарвлення. Кісточка плоду велика і міцна.

М'якоть манго складається з води, містить білки, вуглеводи і клітковину (на 100 г продукту припадає 62 кал.), Багата життєво важливими вітамінами Д, С, А, вітаміни групи В, Са, фосфором, залізом. Містить Zn, Mn, К, пектин, органічні кислоти, сахарозу, Олеорезин, мангустіна, який екстрагується з ядра манго і є хорошим жарознижуючим засобом. Наявність вітаміну А сприяє кращій роботі серцево-судинної системи. Є гарним проносним і сечогінним засобом. Рекомендується вживати манго при запаленні ясен і порожнини рота, а також при захворюванні на цингу, при болях у шлунку, при застудах.

Листя манго використовуються при укусах скорпіонів і є прекрасним очисним засобом для зубів.

Не рекомендується приймати манго у великих кількостях, т. К. Він викликає розлад шлунка. Цей фрукт не поєднується з алкогольними напоями.

Джерело інформації

Додаткова інформація

  • ru.wikipedia.org - стаття Вікіпедії про манго.
  • toptropicals.ru - як їдять манго.
  • kuking.net - 10 страв з манго.
  • gardenia.ru - детальна інформація та плодах і дереві.
  • cookbook.rin.ru - рецепти корисних страв з манго.
  • toptropicals.ru - популярні сорти манго.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Що таке манго?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Що таке манго?