25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чим корисний мигдаль?

РедагуватиУ обранеДрук

Мигдаль володіє багатьма корисними та лікувальними властивостями для організму і широко застосовується в народній медицині завдяки своєму цілющому складу: мигдаль містить велику кількість ненасичених жирів, до його складу входять незамінні жирні кислоти, цінні вітаміни (особливо групи В і Е) і мінерали (зокрема, калій , фосфор, мідь і залізо).

Мигдаль є провідним харчовим джерелом альфа-токоферолу (вітаміну Е), найпотужнішою і абсорбіруємой форми вітаміну-антиоксиданту.

Корисні властивості мигдалю впливають на ліпіди крові, особливо на вміст у крові потужного антиоксиданту вітаміну Е.

Мигдаль є альтернативою джерелами білка тваринного походження, а також містить корисні вітаміни та мінерали. Використовується в народній медицині при розладах травлення і порушення функції нирок.

Насіння мигдалю володіють мягчітельним, обволікаючим, знеболюючим і протисудомну властивостями.

Солодкий мигдаль очищає внутрішні органи- укріплює мозок, особливо якщо вживати його з наботом, зміцнює зір, пом'якшує організм, горло, корисний для грудей- разом з цукром корисний при астмі, плевриті і кровохаркании, при саднах і виразках в кишечнику і сечовому міхурі, збільшує кількість насіння, заспокоює гостроту сечі, дає повноту тілу.

Один з різновидів мигдалю - гіркий мигдаль - містить велику кількість ефірних масел. Допустима денна норма гіркого мигдалю - два зернятка. Гіркий мигдаль є лікувальним засобом а не їжею. Він має знеболюючу, антіспазматіческім, наркотичним і протівоглістним властивостями.

Мигдальне масло вживають в харчовій, парфумерній та медичної промисловості.

Горіхи солодкого мигдалю, змішані з фруктовим цукром, застосовуються при недокрів'ї, кашлі, астмі, головного болю.

Мигдальне масло капати по 3-5 крапель в кожне вухо, потім і заткнути вухо ваткою. Застосовується при шумі в голові, гострого болю або затвердінні сірки у вухах.

При втраті слуху від застуди або ревматичних нападів пріменят' мигдальне масло: в 1 день закапати в одне вухо 6-7 крапель і заткнути ваткою. На другий день закапати також в інше вухо. Так робити поперемінно щодня. Через кілька днів результати позитивні, але обов'язково треба звернутися за допомогою до лікаря і промити вуха теплою водою. Можна полоскати вуха через 2 дні.

Джерело інформації:

  • inmoment.ru - корисні і цілющі властивості мигдалю. Чим корисний мигдаль.

Додаткова інформація по темі:

  • wikipedia.ru - Вікіпедія - вільна енциклопедія;
  • mosmedclinic.ru - про те чим корисний мигдаль;
  • ssloha.ru - чим корисний мигдаль;
  • sbortrav.narod.ru - про корисні властивості мигдалю;
  • genomukr.ru - як очистити мигдальні горіхи.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Чим корисний мигдаль?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чим корисний мигдаль?