25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чим корисні волоські горіхи?

РедагуватиУ обранеДрук

Грецькі горіхи дуже корисні для організму, завдяки лікувальним і цілющим властивостям грецькі горіхи широко застосовуються в народній медицині.

Грецькі горіхи багаті корисними і необхідними для життєдіяльності організму вещест, мікроелементами та вітамінами. Вони містять: коратрітерпеноіди, стероїди, алкалоїди, вітамін С, дубильні речовини, хінони. У листі волоського горіха знайдені альдегіди, ефірна олія, алкалоїди, вітаміни С, РР, каротин, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини, кумарини, флавоноїди, антоціани, хінони і високі ароматичні вуглеводні, в околоплодником - органічні кислоти, дубильні речовини, кумарини та хінони. Зелені горіхи багаті вітамінами C, В1, B3 РР, каротином і хинонами, зрілі - ситостерин, вітамінами C, В1, В2 РР, каротином, дубильними речовинами, хинонами і ефірним маслом, а також клітковиною, солями заліза і кобальту. Шкаралупа містить фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини і кумарини, пелікула (тонка бура шкірка, що покриває плід) - стероїди, фенолкарбонові кислоти, дубильні речовини і кумарини.

У медицині з волоських горіхів виробляють різні лікарські препарати, які мають бактерицидні, протизапальні, протисклеротичними, протиглисними, загальнозміцнюючі, в'яжучими, що закріплюють, проносними (кора коренів), помірно цукрознижувальними, кровоспинними, ранозагоювальні та епітелізіруется властивостями. Листя волоського горіха мають ранозагоювальну, антимікробну і протизапальну дію.

В ядрах волоських горіхів багато магнію, який має судинорозширювальну і сечогінну властивостями, а також багато калію, здатного виводити натрій з організму і збільшувати сечовиділення. Все це пояснює гіпотензивну властивість волоських горіхів.

Зрілі плоди волоського горіха - прекрасне полівітамінний засіб.

Джерело інформації:

inmoment.ru - про корисні і цілющі властивості волоських горіхів, чим корисні грецькі горіхи, лікування волоськими горіхами.Додаткова інформація по темі:

russznahar.ru - про те чим корисні грецькі горіхи і про те які корисні речовини в них містяться.

dom.doloto.ru - про те чим корисні грецькі горіхи.

justlady.ru - про те як грецькі горіхи можуть бути корисніше оливкової олії.

abc-your-health.ru - про користь волоських горіхів, їх приминение в народній медицині.

wikipedia.ru - вільна енциклопедія.

fromserge.ru - історія виникнення волоських горіхів, про корисні речовини містяться в них, приминение волоських горіхів в народній медицині і рецепти приготування страв з волоських горіхів.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Чим корисні волоські горіхи?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чим корисні волоські горіхи?