25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чим корисний кабачок?

РедагуватиУ обранеДрук

Кабачки (Лат. Cucurbita pepo var. giromontina) Володіють активним сечогінну дію і сприяють виведенню з людського організму води і кухонної солі - нормалізують водно-сольовий обмін і очищають кров. Завдяки високому вмісту пектіновних речовин кабачки швидко засвоюються і виводять з організму солі натрію, а також надлишки холестерину.

Страви з кабачків корисні хворим гепатитом, холециститом, жовчнокам'яну хворобу, хронічним колітом, гіпертонією, атеросклерозом, хронічним нефритом і пієлонефритами. Кабачкова ікра показана при сечокам'яній хворобі з випаданням оксалатів і уратів, подагрі та інших порушеннях обміну. Калорійність кабачка наближена до нуля. Це означає, що є цей овоч можна в необмежених кількостях протягом усього сезону.

Як стверджує тибетська медицина, плоди кабачків володіють загальнозміцнюючі властивості з-за великого вмісту каротину і вітаміну С. Кабачки посилюють перистальтику кишечника, так що при регулярному вживанні зайва вага не загрожує. У день можна з'їдати до 1,5 кілограма цього корисного продукту.

Кабачки містять всього 0,6% білка, 5,7% вуглеводів, дуже мало клітковини і органічних кислот, вітамінів. Вони багаті мінеральними речовинами.

Страви з кабачків легко засвоюються, і тому вони вітаються в дієтичному і лікувальному харчуванні при серцево-судинних захворюваннях, хворобах шлунка, печінки, нирок. Кабачки сприяють виведенню з організму солей натрію, попереджають ожиріння і накопичення в організмі надлишків холестерину. Хворі на цукровий діабет включають страви з кабачків в свій раціон. Дієтичні властивості кабачків обумовлені сприятливим співвідношенням з'єднань калію і натрію, великою кількістю рідини, порівняно невеликою кількістю грубих харчових волокон і малої калорійністю.

Страви з кабачків сприяють кращому скороченню м'язів кишечника і спорожнення жовчного міхура, корисні хворим, які отримують антибіотики, мають сечогінну, протиалергічну і протианемічну властивостями. Кабачки перешкоджають всмоктуванню холестерину і, отже, ожиріння. Вони багаті калієм, міддю і дуже корисні при недокрів'ї.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Чим корисний кабачок?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чим корисний кабачок?