25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чи потрібно гасити яблука для яблучного повидла?

РедагуватиУ обранеДрук

Яблучне або яблуневе повидло - найсмачніша і поширена заготівля з яблук. Її воліють на сніданок, обід і вечерю в якості десерту. Яблучне повидло люблять не лише діти, а й дорослі.

З повидла виходить чудова начинка для пирогів, печива, пиріжків, тортів. Ось що знадобиться для того, щоб приготувати найсмачніше яблучне повидло:

  • Яблука
  • Цукор
  • Інші фрукти або овочі при необхідності (див. Нижче)

Для яблучного повидла самі відповідні яблука - кислі. Перемішуючись з цукром, кислі яблука додадуть готовому блюду чудовий не нудотний смак. Також важливий складовий компонент - пектин в плодах, який і впливає на утворення густої маси. Найбільш підходящим сортом для відмінного повидла вважається Антонівка. Вона і ароматна і з достатньою кількістю кислоти.

Яблука очистити від шкірки, розрізати і протушкувати до розм'якшення у малій кількості води. Потім все перемять в пюреобразную масу за допомогою сита, блендера, додати цукор. Пропорції яблук і цукру - 1: 1. Довести готову масу до кипіння і перекласти в прокип'ячені або простерилізовані баночки. Закатати кришками. Поставити під «шубу» до повного охолодження. Потім яблучне повидло зберігати в погребі чи холодильнику.

Яблучне повидло зберігає в собі велику кількість вітамінів і мінеральних речовин, завдяки недовгою тепловій обробці. Урізноманітнити такий яблучний десерт можна додаванням слив, груш або гарбуза. Якщо додаються кислі фрукти, то цукру потрібно покласти в подвійній кількості, щоб яблучне повидло було смачним і радувало їдців всю зиму неповторним смаком.

Джерело: Як приготувати яблучне повидло.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Чи потрібно гасити яблука для яблучного повидла?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чи потрібно гасити яблука для яблучного повидла?