25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Про серіал "Ранетки 5 сезон"?

РедагуватиУ обранеДрук

Ранетки (Сезон 5)

Опис:

Серіал «Ранетки» розповідає про будні звичайної московської школи. Головні герої - п'ять дівчаток-підлітків: відмінниця Женя, «оторва» Лера, баскетболістка Олена, вічно закохана Наташа і новенька в цій школі Аня. Потрапивши в добровільно-примусовому порядку в музичну групу (директору потрібно було виправдати приз спонсора - музичні інструменти), дівчатка спочатку й не думали про міцну дружбу і серйозному захопленні музикою. Але самі не помітили, як стали пропадати на репетиціях, подружилися, і, головне, на все життя полюбили музику, рок-музику. Так в рок-ритмі пролетіли шкільні роки, і ось вже популярна група «Ранетки» співає на своєму випускному.

Після школи дівчата вирішили не розлучатися і разом вступили до інституту, у них попереду цікаве студентське життя і нові пісні. У школі теж все по-новому: Савченко набрав клас з музичним ухилом, де навчаються найталановитіші хлопці з усієї країни.

Як і раніше, пригоди підстерігають головних героїв на кожному кроці. Любовні перипетії, надії, дружба, сварки і розставання - все це приправлено улюбленими піснями, і не тільки у виконанні «Ранеток».

Рік виходу: 2010
Жанр: комедія, мелодрама, драма
Випущено: Росія, Телеканал СТС
Переклад: Оригінал
Якість: SATRip
Автор ідеї: В'ячеслав Муругов
Режисери: Сергій Арланов, Олег Смольников, Карен Захаров
У ролях: Анна Руднєва, Олена Третьякова, Женя Огурцова, Аня Байдавлетова, Наталія Щелкова, Лера Козлова, Валерій Баринов, Олена Борзова, Арніс Лицитис, Віталій Абдулов, Вадим Андрєєв, Ольга Спиркина, Дмитро Ячевский, Анна Марліоні, Дмитро Тихонов, Маргарита Іванова, Вікторія Чернишова , Анна Куркова, Артем Богучарський, Алла Подчуфарова, Максим Амельченко, Олексій Черномордик, Арсеній Гур'янов, Андрій Самойлов та ін.

Подивитися серіал в режимі on-line:

  • zerx.ru - дивитися всі серії онлайн;
  • filmix.net - дивитися серіал в режимі онлайн;
  • vidachok.com - дивитися серіал, починаючи з першої серії.

Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Про серіал "Ранетки 5 сезон"?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Про серіал "Ранетки 5 сезон"?