25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Де знайти програму каналу "Росія 1" на сьогодні?

РедагуватиУ обранеДрук

Мовлення телеканалу "Росія 1" здійснюється цілодобово. Початком нового мовного дня вважається 5 годині ранку за московським часом, коли стартує 4-годинна інформаційно-розважальна програма «Ранок Росії» (по буднях) або програма «Городок» (по вихідних).

По буднях новини («Вести») виходять на каналі "Росія 1" в 11:00, 14:00, 16:00, 20:00 і 00:40 («Вести +»). По вихідних новини виходять о 8:00, 11:00, 14:00, 20:00.

Художні фільми по буднях транслюються у нічний час (зазвичай не більше одного в день). По вихідних фільми показують також увечері і рано вранці (після програми «Городок»).

Програму передач телеканалу "Росія 1" можна знайти:

  • tv.yandex.ru - на сайті Яндекса (важливо вибрати свій регіон).

    Відкривається програма на сьогодні. Є посилання на інші дні тижня, а також на наступний тиждень. По всіх посиланнях відкривається опис відповідної програми. Крупним жирним і спеціальної піктограмою відзначено показ художніх фільмів. Можна відобразити вибірку програм за темами: новини, фільми, серіали, спорт, дітям, дозвілля.

  • rutv.ru - на сайті телеканалу "Росія 1".

    Відкривається програма на сьогодні і завтра. За посиланнями (або за допомогою календаря) можна перейти до програм наступних днів аж до кінця наступного тижня. По більшості назв відкривається короткий опис програми, але не по всіх, причому активні посилання не виділені. Посилання на новинні програми перекидають на асоційовані новинні портали.

  • novotec.ru - на сайті телекомунікаційної компанії «Новотек».

    Компактна програма на поточну і наступну тиждень: все на одній сторінці без посилань.

Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Де знайти програму каналу "Росія 1" на сьогодні?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Де знайти програму каналу "Росія 1" на сьогодні?