25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Який офіційний сайт телеканалу НТВ?

РедагуватиУ обранеДрук

Телекомпанія НТВ створена в 1993 році, і до цих пір це єдиний приватний російський телеканал, що має статус федерального.

Аудиторія НТВ в Росії перевищує 120 мільйонів осіб. Крім території Росії, мовлення НТВ поширюється на країни СНД, а також Західну Європу, Близький Схід, США і Канаду.

Телекомпанією НТВ керує команда професійних менеджерів, здатних управляти компанією відповідно до ринкової кон'юнктури.

Професіоналізм творчого колективу НТВ визнаний в Росії і в усьому світі - щорічно діяльність НТВ відзначається преміями Російської Академії Телебачення (ТЕФІ). Кореспонденти, оглядачі та провідні НТВ отримують високі урядові та журналістські нагороди. НТВ вдалося створити новий для Росії стандарт інформаційного мовлення, що відрізняється незалежністю погляду і об'єктивним висвітленням подій. Телекомпанія НТВ має мережу кореспондентських пунктів по всій Росії і країнам СНД, а також у Нью-Йорку, Берліні, Лондоні, Брюсселі.

У новому сезоні змінилося багато чого: з'явилися нові програми, кінофільми та серіали, відремонтовані і переоснащені основні телестудії, розширюється зона мовлення НТВ, планомірно здійснюється програма капітальних інвестицій в ефір та інфраструктуру каналу. Незмінно тільки одне: НТВ залишається самим професійним телеканалом в Росії, телебаченням інновацій, законодавцем телевізійної моди.

Офіційний сайт каналу НТВ знаходиться за адресою: ntv.ru

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Який офіційний сайт телеканалу НТВ?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Який офіційний сайт телеканалу НТВ?