25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Де знайти біографію Хлої Моретц?

РедагуватиУ обранеДрук

Хлоя Грейс Моретц - американська актриса.

Народилася Хлоя Грейс Моретц 10 лютого 1997 в Атланті (штат Джорджія). До того, як стати актрисою, працювала дитячої моделлю.

Її батько, Маккой, працює пластичним хірургом, а мати, Тері, є практикує медсестрою. У неї є чотири брати, старші та молодші. Вона зацікавилася грою на сцені, коли її другого старшого брата Тревора взяли в Professional Performing Arts School в Нью-Йорку. Її кар'єра почалася в Голлівуді, коли родина переїхала в Лос-Анджелес в 2003 році.

Перша поява на телеекрані сталося у двох епізодах серіалу «Захисник» («The Guardian») в ролі Віолетти.

Перша кінороль з роль Моллі у фільмі «Серце свідка» («Heart of the Beholder», 2005). Потім вона знімається у фільмі «Сімейний план» («Family Plan», 2005) в ролі Янг Чарлі.

Великий успіх прийшов до неї, коли вона була обрана на роль Челсі Латс в рімейку класичного хоррора 1979 року "Жах Амітивілля» («The Amityville Horror», 2005) за участю Райана Рейнольдса, Мелісси Джордж і Філіпа Бейкера Холла. Те, як Хлоя зіграла тремтячу від жаху Челсі, принесло їй номінацію на премію «Young Artist Award».

Потім молода актриса з'являється в екшені Стівена Сігала «Сьогодні ти помреш» («Today You Die», 2005).

Тривають її зйомки в телевізійних серіалах - Моретц грає невелику роль (роль Кенді Стокер) в хітовому шоу каналу NBC «Мене звуть Ерл» («My Name is Earl»). Персонаж Хлої мріє стати лікарем, але її Горіховим матуся тягає дівчинку по конкурсам краси.

Друге підкорення великого екрану - фільм «Дім великої матусі 2» («Big Momma's House 2», 2006) за участю Мартіна Лоуренса, Нії Лонг і Емілі Проктор, в якому Моретц виконала роль Кері Фуллер. Своєю чарівною зовнішністю і чарівністю Хлоя підкорила серця широкої аудиторії. Вона брала участь в Лос-Анджелеському кінофестивалі, представляючи кілька фільмів у різних номінаціях. Її роль у фільмі «Пипец» в 2010 році, де вона виконує роль Мінді, маленькою вбивці-месниці, навченої власним батьком, щоб стати смертельною зброєю, принесла їй небувалий успіх. Ще одним фільмом у 2010 році за участю Хлої, став фільм («Впусти мене. Сага», 2010). Тут вона грає Еббі, 12-річну вампіршу.

У позаурочний час Хлоя веде активний спосіб життя, займаючись балетними танцями, граючи в баскетбол і плаваючи в басейні. Ще молода зірка любить займатися гімнастикою, дивитися комедії і грати зі своїми собачками. Її улюблена їжа - спагетті, а улюблені предмети в школі - хімія і математика. У Хлої є четверо старших братів і кішка. Молода актриса мріє знятися разом з Різ Уізерспун, Ніколь Кідман, Наомі Уоттс, Дензелом Вашингтоном і Джонні Деппом.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Де знайти біографію Хлої Моретц?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Де знайти біографію Хлої Моретц?