25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 6: Пошуки пекла"?

РедагуватиУ обранеДрук

"Повсталий з пекла 6: Пошуки пекла "(фільм)

Жанр: фільм жахів
Режисер: Рік Бота

Продюсер: Jesse Berdinka

Автор сценарію:

 • Carl V. Dupr
 • Tim Day

У головних ролях:

 • Дін Уінтерс
 • Ешлі Лоуренс
 • Даг Бредлі

Оператор: John Drake

Композитор: Stephen EdwardsТривалість: 89 хв.
Бюджет: 3 млн. Дол.
Країна: США
Рік: 2002

Повсталий з пекла 6: Пошуки пекла (Англ. Hellraiser VI: Hellseeker) - американський фільм жахів, сіквел фільму «Повсталий з пекла». Фільм знятий в 2002 році режисером Ріком Бота. Вийшов відразу на DVD.

Сюжет
У серії знову з'являється Керсті. Вона і її чоловік Тревор їдуть в автомобілі і цілуються. В результаті Тревор не справляється з керуванням, і машина падає з моста. Водієві вдається вибратися, але Керсті залишається в машині. Тревор приходить до тями вже в лікарні. Він втрачає свідомість, а коли приходить до тями, йому вже роблять операцію на мозку. Але це не операція, а якесь знущання .. Раптом виявляється, що операція була лише кошмаром. Виявляється, що Тревор вже не перший раз у лікарні. Він приймає сильнодіючі препарати від головного болю. До нього приходить детектив і розмовляє про катастрофу.

Тревор повертається на роботу, однак трудитися не може, так як його мучать дивні видіння. Тим часом його починає домагатися начальниця Гвен. Деякі проблеми є і з розслідуванням катастрофи. Повертаючись додому, Тревор вперше бачить сенобітов. Далі у нього знову виникають кошмарні бачення. Прийшовши до тями, Тревор дивиться касету - він дарує своїй дружині дивний подарунок. Раптово до нього приходить Гвен в очікуванні сексуальних утіх. Але Тревор, незважаючи на потенційні проблеми на службі, відмовляється. Однак відеокамера, яку Тревор включив перед початком ласк, продовжує показувати їх злягання. І в цьому момент на екрані з'являються два сенобітов і душать Гвен ... Несподівано Тревор виявляється знову на своєму робочому місці. Його товариш по службі Брет рекомендує звернутися до цілительки. Під час сеансу Тревор згадує, як купив дружині в подарунок скриньку Лемаршана. Раптом він бачить Пінхеда, який пронизує його шию довжиною голкою ...

І знову повернення в реальність - детектив Гівенс повідомляє, що цілком можливо, що Тревор убив дружину, бо та була спадкоємицею великого стану. У сум'ятті Тревор повертає додому, де до нього пристає його сусідка. І знову Тревор бачить сенобітов, а потім виявляється, що сусідка мертва. Однак повернувшись в кімнату, Тревор нікого нікого не знаходить. Він йде до сусідки, вона жива і розважається з якимось бугаём.

Тревора викликають в поліцію, де детектив цікавиться його відносинами з Гвен. Прийшовши на роботу Тревор знову бачить детектива, який показує йому шкатулку і повідомляє, що на ній була кров. І Брет натякає, що Тревору треба поділитися ... Тревору здається, що він у цілительки, яка використовує вельми екзотичний метод лікування. Тревору здається, що його хочуть убити, і раптом він знову в машині швидкої допомоги. Його привозять до лікарні, де він вимагає надати йому його лікаря Елісон, але виявляється, що Елісон не працює в цій лікарні.

Тревор йде в будинок, де обіцяють вирішення всіх проблем, і знову бачить Пінхеда. Вийшовши на вулицю, Тревор зустрічає Брета, який говорить про якомусь плані, а потім стріляє собі в голову. Тревор кидається до цілительки, однак та убита, а за дверима з'являється сенобіт. Тревор вистачає знаряддя вбивства, але замість сенобітов в кімнату входять поліцейські. Тревора привозять у відділок, де вимагають визнання у вбивствах. Потім його ведуть у підвал, де розташований морг. Тут поліцейський замикає підозрюваного. Тревор самостійно йде в морг, де бачить кишать хробаками останки людської плоті, а так само труп, накритий простирадлом. Тревор вирішує, що це його дружина. І в цей момент знову з'являється Пінхед. Він вимагає заплатити за рахунком.

Дія знову переноситься до моменту, коли Тревор дарує Керсті шкатулку. Пінхед вимагає від Керсті відправитися з ним у пекло, але дівчина пропонує угоду - п'ять душ в обмін на її. Виявляється, це три подружки Тревора, з якими він зустрічався за спиною у дружини і Брет, з яким Тревор планував убити Керсті. А п'ятий сам Тревор, який насправді не врятувався в катастрофі, а був убитий дружиною. Труп в морзі - це труп Тревора. Керсті виконала свій договір з Пінхед.

Джерело інформації:ru.wikipedia.org

Додатково від Генон:

 • Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла"
 • Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 2: Приречений на пекло"
 • Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 3: Пекло на землі"
 • Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з Ада IV: Кровна спорідненість"
 • Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 5: Пекло"
 • Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 7: мертві мертвого"
 • Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 8: Мир пекла"

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 6: Пошуки пекла"?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Де знайти інформацію про фільм "Повсталий з пекла 6: Пошуки пекла"?