25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Що таке IMDb?

РедагуватиУ обранеДрук

Internet Movie Database (IMDb, англ. База даних фільмів в інтернеті) - найбільша у світі база даних і сайт про кінематограф. У базі зібрана иформация про більш ніж 450 тис. Фільмів і телесеріалів, а також про 2 млн. Акторів, режисерів та інших професіоналів кіно. Сайт imdb.com постійно входить в сотню найпопулярніших сайтів.

Популярною можливістю IMDb є онлайн-голосування. Будь-який зареєстрований відвідувач сайту може голосувати за фільми, виставляючи їм рейтинг: від 1 («жахливий фільм») до 10 («шедевр») балів. Таким чином на IMDb виявлені 250 лучще фільмів усіх часів, на думку відвідувачів, а також 100 найгірших фільмів. При голосуванні на топ 250 враховуються голоси не всіх голосуючих. Вживаються заходи з метою уникнути накрутки лічильника голосів. Зокрема, враховуються голоси лише постійно голосуючих учасників. Є окремі рейтинги фільмів за жанрами, по десятиліттях та ін.

Найпопулярнішим фільмом СРСР / Росії в рейтингу IMDb став "Сталкер" режисера Андрія Тарковського. Крім нього в списку є інший вітчизняний фільм, "Іди і дивись" Елім Климова.

Посилання на сайти:

  • wikipedia.org - історія IMDb, цікава статистика
  • imdb.com - посилання на офіційний сайт IMDb англійською мовою
  • kinopoisk.ru - посилання на найбільший російськомовний сайт про кіно

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Що таке IMDb?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія