25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Хто такий Павло Воля?

РедагуватиУ обранеДрук

Павло «Сніжок» Воля (Павло Олексійович Добровольський, рід. 14 березня 1979, Пенза) - учасник російського теле-проекту Comedy Club. До Comedy Club був учасником КВН-команди «Валеон Дассон»(Пенза) разом з Тимуром Родрігесом. Ведучий телепрограм «Зірки проти караоке» і «Сміх без правил» на каналі ТНТ. Молодий репер російської естради. Випустив альбом «Respect і Уважуха ».

Біографія

Павло Воля народився 14 березня 1979 року в Пензі. Закінчив школу № 11 зі срібною медаллю. Був капітаном пензенської команди КВН «Валеон Дассон», Ді-джеєм« Російського радіо в Пензі ». В 2001 році закінчив педагогічний університет імені Бєлінського. За освітою - вчитель російської мови та літератури. Відразу після закінчення університету виїхав до Москви. Працював ведучим на «Муз-ТВ», озвучував Масяню в шоу «В гостях у Масяні» на Муз-ТВ, працював ді-джеєм на радіостанції «Хіт-FM». До цього працював сценаристом у Ігоря Угольникова. Але коли передача «Добрий вечір» на РТР закрилася, Павло перебрався на радіо.

9 квітня 2005 року в ТЦ «Атріум» відбулася презентація нової програми Comedy Club. На презентації шоу були лише журналісти і відвідувачі торгового центру. Ту презентацію Павло Воля відкривав своїм виступом. Відразу ж позначив своє амплуа - «гламурного покидька», що будує свої виступи на «опусканні» інших людей, обхаяв журналістів стоять в VIP-зоні. Він висміює особисте життя і творчість діячів шоу-бізнесу: акторів, співаків і спортсменів, які прийшли в Comedy Club. В 2007 році почав сольну кар'єру. Записав кілька треків і зняв кліп на пісню «Все буде офігенно».

Дискографія

2007 - Respect і Уважуха (складається з двох CD).

Фільмографія

2008 - Найкращий фільм - Тіма Мілан.

Джерело - Wikipedia

Посилання:

Посилання від Генон:

  • genomukr.ru - где можна знайти інформацію про Comedy Club.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Хто такий Павло Воля?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Хто такий Павло Воля?