25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як відключити екран блокування комп'ютера в Windows 8?

РедагуватиУ обранеДрук

В операційній системі Windows 8, а також після її оновлення до версії Windows 8.1, після тривалого простою в результаті неактивності користувача операційна система веде комп'ютер в режим сну або глибокого сну. При наступній активності користувача відбувається блокування екрану Windows, в результаті якого йому доводиться вводити пароль від свого облікового запису. Позбутися від такої процедури можна кількома способами.

Спосіб 1. Відключення пароля в параметрах комп'ютера.

 • Перемістіть курсор миші в правий верхній край екрана, з'явиться меню бічній панелі системи, натисніть посилання "Параметри".
 • Через "Панель управління" увійдіть в "Облікові записи користувачів", перейдіть за посиланням "Зміна облікового запису у вікні« Параметри комп'ютера »".
 • У вікні "Параметри ПК" перейдіть на вкладку "Користувачі". Під кнопкою "Створити PIN-код" розташована кнопка з написом "Змінити" для скидання пароля. Вона видасть попередження, з яким слід погодитися. Пароль скинутий, а слідом за ним і екран блокування.

Спосіб 2. Відключення екрану блокування через редактор локальної групової політики.

 • У бічній панелі системи натисніть на "Пошук" і введіть у вікно пошуку "gpedit.msc". У розділі результатів пошуку запустіть знайдене однойменне додаток. До речі, якщо в результаті оновлення до Windows 8.1 в системі з'явилася кнопка "Пуск", достатньо натиснути на неї правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати пункт "Виконати". Пункт "Виконати" можна викликати поєднанням клавіш Win + RВ, у вікні введіть "gpedit.msc".
 • У вікні "Редактор локальної групової політики" ("Group Policy Editor") слідуйте по шляху: Конфігурація комп'ютера -> Адміністративні шаблони -> Панель управління -> Персоналізація (Computer Configuration Administrative Templates Control Panel Personalization).
 • У правій частині вікна двічі клікніть на пункт "Заборона відображення екрану блокування" (Do not display the lock screen). Система відкриє нове вікно з налаштуванням. Виберіть "Включити" ("Enabled") і "Ок".

Спосіб 3. Відключення екрану блокування за допомогою реєстру.

 • При бажанні поправити реєстр вручну, спочатку запустіть редактор реєстру. Для цього натисніть клавішу Windows + R, наберіть "regedit" і натисніть Enter.
 • Пройдіть до наступного розділу: HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Policies Microsoft Windows Personalization. Якщо розділу Personalization у вас немає, то правою кнопкою миші клацніть по попереднього розділу Windows і в меню виберіть пункт Створити -> Розділ. Створений розділ назвіть Personalization.
 • У розділі Personalization, правою кнопкою миші по правій панелі і створіть новий параметр DWORD з назвою NoLockScreen. Подвійним кліком увійдіть в створений параметр і надайте йому значення 1.
 • Закрийте редактор реєстру.

Додаткові матеріали:

Джерела:

 • Gadgetick.com - стаття "Windows 8: 3 способи відключити екран блокування".
 • Wincore.ru - стаття "Як відключити екран блокування комп'ютера в Windows 8".
 • Winline.ru - стаття "Відключення екрану блокування Windows 8".

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Як відключити екран блокування комп'ютера в Windows 8?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як відключити екран блокування комп'ютера в Windows 8?