25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як прибрати з реєстру Windows 7 ключ активації продукту?

РедагуватиУ обранеДрук

Ключ продукту потрібен для активації Windows 7, і хоча після активації ключ не використовується операційною системою, він продовжує зберігатися в системному реєстрі, звідки його може витягти сторонній чоловік або троянська програма і використовувати для запуску піратських версій Windows. Потенційно це може призвести до того, що Microsoft внесе даний ключ в чорний список і перестане надавати для нього оновлення операційної системи. В цілях безпеки краще видалити ключ продукту з реєстру Windows 7 відразу після виконання активації.

1. Увійдіть в Windows 7 з правами адміністратора.

2. Відкрийте Пуск, введіть у пошуковий рядок slui.exe і натисніть Введення, щоб переконатися, що ваша копія Windows 7 вже активована (якщо ще немає, то активуйте її).

3. Відкрийте Пуск -> Всі програми -> Стандартні -> Командний рядок (Або просто введіть cmd в пошуковий рядок меню Пуск і натисніть Введення).

4. Введіть slmgr -cpky в командний рядок і натисніть Введення.

5. Після видалення ключа має з'явитися повідомлення: "Ключ продукту успішно видалений з реєстру". Натисніть OK і закрийте вікно командного рядка.

Після виконання цих операцій, ваша операційна система збереже статус активації, а ключ продукту буде видалений з системного реєстру Windows 7.

Примітка. Якщо згодом вам доведеться повторно активувати Windows 7, ви повинні будете знову ввести ключ продукту, щоб виконати активацію. Запишіть ключ і не втрачайте його.

Джерело: wseven.info

Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Як прибрати з реєстру Windows 7 ключ активації продукту?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як прибрати з реєстру Windows 7 ключ активації продукту?