25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як дізнатися дату установки Windows?

РедагуватиУ обранеДрук

Дізнатися дату установки Windows можна наступними способами:

Спосіб перший - найпростіший і гарантує точний результат лише за умови інсталяції системи "з нуля" на чистий вінчестер. Полягає він у банальному перегляді дати створення директорії Windows через контекстне меню "Властивості -> Загальні".

Другий спосіб - використання консольної утиліти systeminfo, входить в комплект Windows XP. Запустивши її, можна дізнатися не тільки дату установки "кватирок", але і масу іншої корисної інформації про систему.

Третій прийом - класичний. Для його реалізації потрібно редактор реєстру regedit.exe і трохи математичних талантів. Заходимо до реєстру, в гілці HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersion знаходимо параметр InstallDate і записуємо його значення в десятковому форматі куди-небудь на папірець. Отримана цифра буде кількістю секунд, що пройшли з 1 січня 1970 року на момент інсталяції операційної системи. Приплюсувавши їх до згаданої дати, отримаємо шукане час установки Windows.

Четвертий спосіб - використання сторонньої утиліти Win Info (284 кб), що працює в Windows NT / 2000 / XP і витягає з системи різного роду дані, в числі яких присутня і час інсталяції.

Джерело: learnpc.ru - кілька способів дізнатися дату установки Windows.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Як дізнатися дату установки Windows?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як дізнатися дату установки Windows?