25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Де в інтернеті можна знайти акорди для виконання пісень на гітарі?

РедагуватиУ обранеДрук

Знайти акорди для виконання пісень на гітарі можна на наступних сайтах:

 • AmDm.ru. Це один з кращих проектів в даній області. По суті, він є своєрідним путівником для початківців музикантів (аж до абсолютних новачків) у світ професійної музики. Акцент робиться на навчанні грі на гітарі як самому доступному і практичному інструменті. Відвідувачі сайту можуть освоїти ази музичної теорії і техніки гри, познайомитися з іншими музикантами, запитати ради, придбати у них старі інструменти та обладнання за доступними цінами і, нарешті, почати писати і виконувати музику, поодинці або об'єднавшись у групу, представляючи свої записи на суд оточуючих. Безумовно, одним з головних достоїнств сайту є величезна кількість текстів пісень з акордами з репертуару відомих і майже невідомих вітчизняних і зарубіжних виконавців минулого і сьогодення. Оновлення цього списку відбувається щотижня.
 • АKKORDS.RU. Цей сайт називається «Акорди для всіх» і повністю виправдовує свою назву. Дійсно, текстів пісень з акордами тут дуже багато. Крім цього є уроки для навчання різним технікам і прийомам гри, налаштування гітари, транспортування акордів і запису музики за допомогою табулатури. Також є можливість безкоштовно завантажити програми для пошуку і генерації акордів, настройки гітари і познайомитися з останніми новинами в світі сучасної популярної та рок музики.
 • Романс.ру. Назва цього сайту говорить саме за себе. На ньому багатий вибір старовинних, сучасних, класичних, циганських романсів, народних, авторських та ін. Пісень. Є велика бібліотека акордів для гітари з варіантами, розділ поезії, афіша концертів.
 • Пісні російського воскресіння. Цей сайт являє собою православний збірник авторської пісні. Він поки ще перебуває в стадії формування, проте вже сьогодні його відвідувачам можна послухати і спробувати самостійно виконати на гітарі і заспівати, за наявними текстам і акордам, досить велика кількість пісень з репертуару, як релігійних, так і світських (І. Тальков, Ж. Бачівськ, О. Погудин та ін.) виконавців.
 • Якщо Вам подобається грати на гітарі. Розбито на жанри. Акорди рідкісних і забутих пісень. Легкий перехід на пісні того ж виконавця, в тому числі і на конкретний альбом. Навчання початківців гітаристів. До кожної пісні дан рекомендований ритмічний малюнок.
 • Збірник акордів «фальшиві разом». Досить звичайний. Але в той же час трапляється чимало табулатури, особливо для іноземних виконавців і класичної музики, багато пісень дані з різними варіантами. Плюсом слід назвати той факт, що весь збірник можна завантажити у вигляді програми, дуже зручною.
 • Студія «Авторська пісня». Тексти пісень з акордами, уроки гри на гітарі, хороші безкоштовні навчальні програми + значна кількість посилань на інші сайти по темі.
 • 1akkord.ru. На сайті велика кількість текстів, акордів, табулатур багатьох виконавців. Генератор акордів. Для новачків на сайті існує розділ «Уроки гри» в розділі можна знайти самовчителі гри на гітарі, таблицю акордів, як настроювати гітару і багато іншої корисної інформації. Так само на сайті можна знайти і скачати колекцію табів у форматі gtp. Форум гітаристів.
 • akkords.net. Можна знайти всілякі тексти пісень, акорди для гітари, табулатури, GTP популярних виконавців.
 • akkordi.ru. Тексти пісень і акорди.
 • pesni.ru. Представлена авторська колекція: тексти пісень, акорди і табулатури для шестиструнної гітари різних виконавців.
 • gitaristu.ru. Зібрано безліч акордів і текстів пісень російських і зарубіжних виконавців. База постійно поповнюється.
 • gitarizm.ru. Гітара і акорди для всіх. На сайті самовчитель гри на гітарі, Відеошкола, корисні поради та багато іншого.
 • gitaristam.ru. Акорди та табулатури, школа гри на гітарі, самовчитель, розсилання текстів пісень з акордами, софт для гітари, схеми примочок, магазин, mp3, форум та ін.


Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Де в інтернеті можна знайти акорди для виконання пісень на гітарі?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Де в інтернеті можна знайти акорди для виконання пісень на гітарі?