25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як схуднути за допомогою масажного обруча?

РедагуватиУ обранеДрук

Обручі - це ефективний засіб для підтримки фізичної форми. Масажні обручі використовуються для вирішення різних проблем, пов'язаних зі здоров'ям. Одна з них - проблема зайвої ваги. Завдяки легкості в застосуванні і високої ефективності гімнастичні обручі можуть допомогти без особливих зусиль і за короткий час позбутися зайвих кілограмів.

Обручі для фітнесу та гімнастичні обручі, незважаючи на відмінність розв'язуваних ними завдань, сходяться в одному - і ті, й інші сприяють спалюванню жиру в тілі. Дієти лише тимчасово позбавляють від проблеми зайвої ваги. З допомогу масажних обручів можна самостійно проводити корекцію фігури в процесі тренування тієї чи іншої групи м'язів, за бажанням. Що ж стосується голодування, то під час нього немає можливості проконтролювати, в якій частині тіла людина худне, і як результат - непропорційність може погіршити становище.

Другим мінусом сидіння на дієті, при зіставленні з використанням гімнастичних обручів, можна назвати швидку втрату ваги і таке ж миттєве його повернення, причому часто помноженого на два. Коли ж проводяться систематичні заняття з обручами для фітнесу, нехай навіть нетривалі, жир не просто спалюється, а одночасно ущільнюються м'язи тіла. З цієї причини нові кілограми не прийдуть несподівано, оскільки результат фіксований.

Існують й інші переваги масажних обручів перед дієтами. Наприклад, якщо звернути увагу на стан шкіри. Під час дієти жир йде, а вона залишається в'ялою і обвислій. Зовсім іншу ситуацію можна спостерігати при тренуванні з гімнастичними обручами. Шкіра пружна, доглянута, підтягнута, вага коригується.

Поради щодо використання масажного обруча:

  • якщо видалася вільна хвилинка, потрібно скористатися обручем;
  • Намагатися, все ж, проводити тренування регулярно (по 10-15 хвилин на день);
  • застосовувати комплекс вправ для кожної групи м'язів окремо;
  • Не використовувати дієти, так як обруч «спалює» всі зайві калорії самостійно.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Як схуднути за допомогою масажного обруча?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як схуднути за допомогою масажного обруча?