25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як залучити гроші за допомогою філософії Фен-шуй?

РедагуватиУ обранеДрук

Увага: представлена нижче інформація не має наукового обгрунтування!

Філософія Фен-шуй стала складатися зі спостережень за навколишньою природою, встановлення зв'язку між людиною і природою і передачі накопиченого досвіду з вуст у вуста. Люди помічали, який будинок «хороший», який «поганий», звертали увагу на кожну деталь, наприклад, куди виходять вікна та двері будинку, як розташовані стіни, які кути вони створюють і т.д. і робили відповідні висновки зі своїх спостережень. Якщо будинок не приносив достатку, то намагалися його переробити так, щоб не порушувати гармонії з навколишньою природою. Фен-шуй - це знання простих людей, засновані на досвіді тисячоліть.

Суть Фен-шуй полягає в гармонізації житлового простору, яка призводить до покращення життя. Набір засобів і технік величезний і невичерпний. У класичному Фен-шуй, або по-іншому компасна школа Фен-шуй, існують різні способи залучення грошей, успіху і процвітання.

Якщо запитати будь китайця про Фен-шуй, то він навряд чи взагалі щось відповість, бо знає, що Фен-шуй тісно пов'язаний з грошима і процвітанням, і навряд чи розкриє таємниці.

Можливо, у когось виникає питання, як скоро з'являться зміни і як їх оцінити? Тут немає чітких меж. Для всіх відбувається по-різному, але для всього треба час, комусь більше, комусь менше. Потрібно набратися терпіння і віри, маючи твердий намір, тоді обов'язково можна домогтися свого.

Фен-шуй не має нічого спільного з темними силами або чаклунством, його магія полягає в глибокому розумінні перевірених часом знань про те, як правильно побудувати своє життя з урахуванням природних кліматичних умов. Цю «магію» можна назвати енергією, життєвою силою, або енергією Ци. Ця енергія постійно трансформується, викликаючи зміни в людях і навколишньому їхньому світі.

Порушуючи тему багатства, не можна обійти стороною і тему правильного поводження з грошима. Не в сенсі, правильно інвестувати або витрачати (хоча це теж важливо), а в психологічному сенсі.

Яким має бути правильне ставлення з грошима?

Цікаву думку Джо Вітале з цього приводу. Сам він, як кажуть, піднявся з самого дна, тому до його думки з приводу ментальних відносин з грошима, прислухатися варто.

Отже, в чому ж секрет його здатності притягувати гроші буквально звідусіль.

Ось його 5 інсайдів по залученню грошей (Переклад автора статті):1. Гроші самі по собі всього лише папір або метал. Це монети і банкноти з гарними малюнками. Вони хороші як витвір мистецтва, але самі по собі нічого не варті.

Гроші - ніщо. Гроші - це папір. Це людина надає їм значення. Люди самі приймають їх за міру самооцінки. Що б не значили для людини гроші, це значення він надав їм сам. Фокус має бути на собі, а не на грошах.

2. Слід думати про гроші, як про купюрах в грі «Монополія». Гроші - це розвага. Гроші - всього лише частина гри, але вони не визначають, щасливий людина чи ні, гідний людина чи ні.

Річард Бренсон, скандально відомий бізнесмен-мільярдер, каже, що він всього лише отримує задоволення від того, що робить. Він каже «так» будь-яким новим враженням. Він просто-напросто відмінно проводить час. Все, що він робить, він робить не заради грошей, а заради пригод. Але саме це і приносить йому величезні гроші.

3. Не слід прагнути роздобути гроші. Ніколи не треба фокусуватися на них. Фокусування слід направляти на пристрасть, на ентузіазм, на задоволення, на вчинення хороших вчинків. Можна користуватися установкою: «Мені подобаються гроші. Це прекрасно - мати гроші і витрачати їх. Але я ніколи не був зосереджений на їх отриманні ».

4. Не слід випробовувати почуттів потреби, прихильності або залежності по відношенню до грошей, тому що, випромінюючи енергію потреби, людина починає відштовхувати гроші від себе.

Одна частина людської свідомості буде говорити «мені потрібні гроші, я хочу стільки всього зробити з ними», а інша частина буде говорити «гроші - це зло-багаті люди роблять погані поступкі- це означатиме, що я жадібний». Тим самим він нейтралізує своє бажання і не отримує ніяких грошей.

5. Людині потрібно фокусуватися на тому, що він любить. Те, що хоче кожна людина в світі - це любити і бути коханим. І якщо він сфокусується на добрих почуттях до тих, хто хоче відчути його серце, людина обов'язково отримає гроші. Вони прийдуть самі по собі, як побічний ефект. Вони не з'являться в результаті того, що людина на них сфокусований.

Простіше кажучи, потрібно ставиться до грошей нейтрально, і дозволяти своїй самооцінці і гідності бути незалежним від них. Нехай гроші залежать від задоволення людини самим собою. Необхідно перестати турбуватися про гроші, і незабаром фінансові проблеми підуть, і гроші почнуть з'являтися.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Як залучити гроші за допомогою філософії Фен-шуй?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як залучити гроші за допомогою філософії Фен-шуй?