25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Який офіційний сайт футбольного клубу "Фулхем" Лондон (Fulham Football Club)?

РедагуватиУ обранеДрук

"Фулхем" (Англ. Fulham Football Club) - Англійський футбольний клуб з Лондона. Названий по імені лондонського району, в якому розташований домашній стадіон команди Крейвен Коттедж, відкритий в 1896 році. Клуб заснований в 1879 році. Був прийнятий у Другій дивізіон Футбольної ліги 1 червня 1905.

Стадіон: "Крейвен котедж". (22000 місць)

Прізвище: "Дачники"
Рік заснування - 1879.
Цікаві факти: У 1887 році матч "Фулхема" проти "Міллуолла" був перерваний після першого тайму, оскільки всі три м'ячі, приготованих для гри, розірвалися. З моменту свого заснування вдома команда грала на 14 стадіонах.

Домашня форма: біло-чорна.

Історія

Футбольна команда заснована в 1879 році, грає у верхньому дивізіоні англійського футболу - Прем'єр-лізі. Якби не втручання мільйонера Мохамеда аль Фаєда, команда продовжувала б нудитися в нижчих дивізіонах професійного футболу.

Команда провела багато часу в старому Першому Дивізіоні всі 60-і роки, їх єдине поява в фіналі Кубка ФА було в 1975 році. Зараз вони грають в Крейвен Котедж, прекрасний майданчик біля річки в Фулхеме, а до цього вони провели два роки на Лофтус Роуд з невизначеним майбутнім. Зараз вони сподіваються на більш представницьке місце в своїй лізі з 20 команд, хоча й не забувають про переведення в нижчу лігу.

У Фулхема є також жіноча команда, Фулхем LFC. Як жіноча, так і чоловіча команди тренуються на клубній майданчику біля Мотспер Парк.

Посилання:

  • fulhamfc.com - офіційний сайт "Фулхема"
  • soccernews.ru - сторінка клубу ФК "Фулхем" Лондон
  • sports.ru - всі про клуб - новини, фото, відео, інтерв'ю

Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Який офіційний сайт футбольного клубу "Фулхем" Лондон (Fulham Football Club)?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Який офіційний сайт футбольного клубу "Фулхем" Лондон (Fulham Football Club)?