25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Хто такий Дмитро Сичов?

РедагуватиУ обранеДрук

Дмитро Євгенович Сичов (26 жовтня 1983, Омськ) - російський футболіст, гравець московського «Локомотива» і збірної Росії. Заслужений майстер спорту Росії (2008). Бронзовий призер чемпіонату Європи 2008 року. Чемпіон Росії 2004 року, в тому ж році визнаний футболістом року в Росії. За опитуванням ВЦВГД двічі ставав найпопулярнішим футболістом Росії (2005, 2006).

Дмитро Сичов народився 26 жовтня 1983 в Омську, в сім'ї легкоатлетки Олени Семенівни і футболіста Євгена Михайловича Сичова, який провів свою кар'єру в різних омских клубах, які виступали, переважно, в нижчих професійних лігах. Він з дитинства прищеплював синові любов до футболу, водив його на стадіон і брав на тренування свого «Динамо», де йому навіть дозволяли відпрацьовувати удари по воротах.

Навчався Діма в школі № 77, в спеціально створеному для одних тільки хлопчиків спортивному класі. Йому часто доручали наводити порядок у колективі, вважали здібним учнем. Він навчався непогано, особливо любив вивчати англійську мову. Незважаючи на підвищену увагу ровесниць, залишався вірним спортивному режиму і тренувань. Найбільше симпатизував італійському футболу. Під час навчання у 2-3-х класах нарівні з футболом займався хокеєм.

Динамо (Омськ)

Першим тренером Діми в СДЮШОР № 20 спортивного товариства «Динамо» став Михайло Семерня, до якого він прийшов у 1993 році. На тренуваннях зазвичай відрізнявся більшою ретельністю. У тутешній юнацькій команді 1983 року народження юний футболіст став капітаном і одним з лідерів. Оскільки команда зібралася досить сильна, їм вдалося виграти Кубок Уралу і потрапити на чемпіонат Росії, де Сичов себе дуже добре проявив, граючи на позиції «під нападниками» і забиваючи багато м'ячів.

Зміна і Зеніт (Санкт-Петербург)

Його гри за збірну уральського регіону серед однолітків справили найкраще враження на функціонерів з петербурзької футбольної академії «Зміна», куди його й запросили після дев'ятого класу разом з іншим відомим футболістом Дмитром Мічковим [9]. У складі «Зміни» Дмитро став чемпіоном міста та отримав виклик до юніорської збірної Росії 1983 року народження.

Відомо, що в першій половині 2000 футболіст пробував закріпитися в дублі «Зеніту», що йому не вдалося. Там він тренувався під керівництвом Льва Дмитровича Бурчалкін разом з майбутніми відомими зенітовцев: Олександром Кержакова і Максимом Астаф'єва. Коли він виступав на чемпіонаті Європи в Ізраїлі, його батько не знайшов спільної мови з керівництвом цього клубу і повернув сина до Омська.

Спартак (Тамбов)

У тамбовський «Спартак», що виступав тоді у Другому дивізіоні, Дмитро перейшов у червні 2000 року разом зі своїм знайомим по омської СДЮШОР, «Зміні» та юнацької збірної - Олександром Шешукова. Перейти йому туди порадив після юнацького чемпіонату Європи його агент - Олексій Петрович Соколов.

Головний тренер тамбовчан Володимир Ковилін використовував Сичова на різних позиціях: нападника, крайнього, під нападниками. Молодий гравець багато часу приділяв самовдосконалення, тренуючись більше за інших. У команді переважно виступали місцеві гравці, і Дмитро, перебуваючи в кілька відокремленому положенні, здружився з ростовчаніна Михайлом Рудковським. Тут же перетнулися його шляху з іншого висхідною зіркою російського футболу - Юрієм Жирковим, який грав у Тамбові (це його рідне місто) в період з 2001 - по 2003 роки, однак тоді Юрій грав у дублі, а Дмитро - в основі.

У 2001 році Сичов міг змінити клуб, але вважав за краще з цим почекає. Наприклад, у лютому протягом двох тижнів він і Шешуков знаходилися в дублі донецького «Шахтаря», де, незважаючи на його непогані результати, сумнівалися в його майбутньому у футболі, помилково визнавши його печінка хвора. За словами президента тамбовського клубу Сергія Байбекова, це було єдине офіційну пропозицію по Сичову. Там футболісти провели 5 контрольних матчів за український клуб і 4 з 7 м'ячів команди забив Сичов. Їздили вони і до Франції. Там Сичов міг залишитися в «Меці», в якому було проведено 3 тижні, але у клубу були проблеми з фінансами, а французький агент запросив у них великий гонорар, після чого угода не відбулася. З «Нантом» вже була досягнута домовленість, але гравці самі відмовилися виступати за молодіжну команду клубу, в якій було мало європейців, що говорило б про труднощі в адаптації. У травні стало відомо вже і про інтерес до талановитого форварда і з боку «Гамбурга» і московського «Спартака». У серпні він перебував на перегляді в ЦСКА, де залишив про себе гарне враження. Були й два тижні тренувань в Тарасівці.

Спартак (Москва)

У грудні 2001 року Сичов відправився на збори до Туреччини у складі став в тому році чемпіоном Росії московського «Спартака». Незважаючи на те, що в грудні тамбовчане підписали новий контракт з гравцем, вже до 4 січня питання його трансфером було вирішене.

Дебютував Дмитро у складі «Спартака» 8 січня на турецькому турнірі Efes Pilsen Cup в матчі проти місцевого «Галатасарая», замінивши Романа Василюка на 65-й хвилині.

Разом зі «Спартаком» Сичов взяв участь у Кубку Співдружності 2002 року, який проходив у московському спорткомплексі «Олімпійський» з 19 січня по 27 січня. Матч-відкриття цього турніру став дебютом для нього в офіційних матчах за нову команду: на 61-й хвилині він замінив Василюка і через 11 хвилин класним ударом забив гол у ворота ферганського «Нефтчі», поставивши крапку в матчі - 3: 0. На наступний день, в матчі з Тираспольським «Шерифом», він змінив Василюка на 51-й хвилині, коли рахунок вже був 3: 1 на їхню користь. Через 9 хвилин він уже забив гол з передачі Цихмейструка, а через хвилину, відібравши м'яч у молдован, віддав результативну передачу колишнього напарника по юнацької збірної - Кудряшову. Цікаво, що контракт з червоно-білими Дмитро підписав по ходу кубка Співдружності, 21 січня. Ціна трансферу склала всього 3000 $. Вже наступного дня він вийшов у стартовому складі на матч проти «Пюніка» і відзначився на 34-й хвилині з пасу знаходився на перегляді бразильця Андерсона.

У чвертьфінальній грі проти «Торпедо» з Кутаїсі Сичов вийшов на заміну Василюку вже на 34-й хвилині і зміг відзначитися голом з передачі Титова на 82-й. У півфіналі росіяни впевнено переграли «Каунас» (4: 0) - Сичов, який змінив на початку другого тайму Данішевського, відзначився на 83-й хвилині, втікши у відрив і поставивши крапку в матчі. У фінальному протистоянні з одвічним суперником - київським «Динамо» - Сичов з'явився на 52-й хвилині замість Павленко. Йому вдалося забити останній гол турніру (у верхній кут з лінії штрафного), який не врятував москвичів від поразки (4: 3) ..

Таким чином, Сичову вдалося встановити своєрідний рекорд: виходячи на поле в кожному матчі своєї команди, він відзначався кожен раз забитим м'ячем. Також він був включений в символічну збірну турніру. Багато клубів захотіли перекупити талановитого гравця, але було вже пізно. Незважаючи на те, що більше в це міжсезоння Сичов не забивав, гру він показував того ж рівня, що і на цьому турнірі.

Сичов вийшов у першому ж турі чемпіонату в стартовому складі і дограв до 78-ї хвилини, коли його замінили на Данішевського. Це сталося 8 березня в Лужниках, де чинні чемпіони розійшлися миром з «Ростсільмашем» - 0: 0. Вже 12 березня там же був переграний ярославський «Шинник», причому Сичов відзначився дублем: перший гол був забитий головою з подачі Цихмейструка, другий - після сольного прориву на 30 метрів, перекинувши м'яч через воротаря Євгена Корнюхіна (цей гол був визнаний найкрасивішим в турі). У підсумку, молодий спартаківець був визнаний кращим гравцем матчу і включений в символічну збірну туру. Також Сичов став другим за молодості футболістом, забило гол в головній лізі Росії, поступившись своєму тодішньому партнеру по атаці Володимиру Бесчастних, якому на момент першого забитого м'яча було 17 років і 363 дні проти 18 років і 137 днів Сичёва-.

Олімпік (Марсель)

У складі нового клубу росіянин дебютував 14 січня на «Велодромі» у матчі чемпіонату з «Ренном», замінивши на 86-й хвилині Сирила Шапюї. Вболівальники відзначили його дебют співом «Калинки» і великим російським прапором, Сичов упустив хороший момент біля чужих воріт. У наступному матчі команди 18 січня (1/8 фіналу кубка Ліги проти клубу другого дивізіону «Кретей») Дмитро вийшов у стартовому складі і на 83-й хвилині відзначився першим голом у зарубіжній кар'єрі. Свій перший гол у чемпіонаті Франції він забив у своєму третьому матчі в цьому турнірі 28 січня в ворота одного з лідерів чемпіонату - «Ніцци». Надалі, він регулярно виходив на поле, хоча з 17 ігор в тому чемпіонаті він лише у двох відіграв всі 90 хвилин: 8 лютого з «Аяччо» і 5 квітня з «Генгамом». Ще два голи в чемпіонаті були забиті 4 лютого «Гавра» і 3 травня «Бастії». Клуб завоював бронзу в чемпіонаті і отримав право стартувати в 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів 2003-2004.

У міжсезоння команду підсилили два африканських нападників: єгиптянин Мідо і івуарієць Дідьє Дрогба, в самому кінці серпня в оренду в англійського «Фулхема» був узятий форвард збірної Франції Стів Марлі. Всі троє склали Сичову відчутну конкуренцію за місце на полі, проте сезон росіянин почав цілком упевнено: регулярно виходив в основному складі, в першому ж своєму єврокубковому матчі забив гол, який став єдиним в двоматчевому протистоянні з віденською «Аустрією», тобто, що дозволив клубу стартувати в груповому турнірі Ліги чемпіонів. З шести матчів Сичов взяв участь лише в чотирьох, відзначився тільки гольовою передачею на Дрогба в домашній грі з белградським «Партизаном». 6 жовтня «Марсель» провів благодійний матч проти переможного складу збірної Франції на чемпіонаті світу 1998 року, організований Зінедіном Зіданом. Лоран Блан заробив на Дмитра пенальті, який реалізував Мідо. 2 грудня Сичов в матчі чемпіонату з «ПСЖ» отримав травму голеностопа, через яку вибув до середини січня 2004 року. Всього в тому чемпіонаті, що не провівши жодного повного матчу, він зміг забити лише два рази: 13 вересня «Ле Ману» та 18 січня «Ланс». Останній матч у своїй закордонній кар'єрі росіянин провів 27 січня в гостях проти «Меца», вже знаючи, що на наступний день відправиться виступати в новий клуб.

Локомотив (Москва). Сезон 2004

У січні 2004 року Сичовим зацікавилися деякі клуби, серед яких були московські «Спартак», який запропонував французам вдвічі більше ніж було за нього отримано при продажу, і «Локомотив», де він у результаті і опинився. Сума угоди склала близько 4 000 000 €. Юрій Сьомін (головний тренер «залізничників») заявив, що цей гравець чудово підходить для комбінаційного футболу з великою кількістю передач і буде завершувати атаки. 30 січня, у першій же товариській грі проти клубу південній німецької Регіоналлігі «Штутгарт Кікерс» Дмитро відзначився голом. Цікаво, що трансфер лист, що дозволяє брати участь в офіційних іграх, «Локомотив» отримав тільки 2 березня. Відкрити рахунок голам в офіційних іграх йому вдалося так само швидко: 4 березня в першій 1/8 фіналу кубка Росії в Казані Сичов забив місцевому «Рубіну». Повернення в прем'єр-лігу в першому турі 15 березня форвард зазначив дублем у ворота «Шинника». Всього до перерви в чемпіонаті, пов'язаного з Євро 2004, Дмитро провів у ньому 13 ігор, забивши 8 м'ячів, в кубку - всього 3 гри і 2 голи, а також утворив у нападі непогану в'язку з Дмитром Лоськовим.

Повернувшись з чемпіонату Європи Дмитро перефарбувався в блондина, що не було пов'язано з невдачею в Португалії. Потім, забивши у чемпіонаті тричі в чотирьох зустрічах, зробив собі світло-коричневий ірокез. У серпні футболіст провів перші дві гри проти свого колишнього клубу - московського «Спартака». 7 серпня в Черкізово, де червоно-біла трибуна зустріла його банером з наступним змістом: «Ти знайшов свою команду! Так тобі й треба! », І 14 серпня Лужниках. У цих іграх він відзначився голами, були досягнуті домашня нічия (0: 0) і гостьова перемога (3: 1).

Травма голеностопа, наступні травма привідного м'яза і травма голеностопа завадили Дмитру повноцінно виступати у вересні і змусили його пропустити принциповий матч з ЦСКА, де «Локомотив» переміг свого конкурентів боротьбі за «золото». У двох останніх турах Сичов забив 2 м'ячі і організував для партнерів решта 3, що призвело команду до чемпіонства. З 15-ма м'ячами в тому чемпіонаті він став третім у гонці бомбардирів, поступившись Олександру Кержакову (18) та Андрію Каряка (17). Після закінчення першості Сьомін зізнався, що схема 4-2-3-1, за якої грала в тому сезоні команда, була впроваджена саме під Сичова і гра будувалася навколо нього [159]. Вболівальники червоно-зелених також оцінили гру новачка, визнавши його шляхом Інтернет-голосування кращим гравцем команди в минулому сезоні (55% голосуючих). За результатами опитування 176 гравців прем'єр-ліги Сичов був названий футболістом року в Росії, і досі є наймолодшим носієм цього звання.

Локомотив (Москва). Сезон 2005

Команда почала сезон з перемоги в Кубку Співдружності: 21 січня в півфіналі був переграний «Каунас» (2: 0), 23 січня у фіналі - бакинський «Нефтчі». У першому матчі Дмитро забив другий гол, у другому віддав гольову передачу на Лоськова. Наступним трофеєм «Локо» в сезоні став Суперкубок Росії: у матчі за нього Сичов став кращим гравцем. Чемпіонат форвард почав невпечатляюще: за всю весну він відзначився лише одним голом у ворота «Рубіна», що було в 4-му турі (9 квітня). Наступний гол був забитий лише 18 червня в ворота «Аланії». Таким чином, безгольовою період в його грі склав 795 хвилин, хоча нарікань по своїй грі від нового тренера клубу Володимира Ештрекова він не мав.

9 липня Дмитру вперше вдалося засмутити голом свій колишній клуб «Спартак», це сталося в 15-му турі. Ще в липні він вразив ворота двох інших конкурентів «залізничників» у боротьбі за медалі: «Москви» і ЦСКА, що дозволило їх переграти (1: 0 і 3: 2 відповідно). Після цих перемог в турнірній таблиці чемпіонату вони на 11 очок випереджали найближчого переслідувача. Забив Сичов по голу і в матчах 2-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів, де його команда переграла македонський клуб «Работнічки». У липні Дмитро був визнаний кращим гравцем липня серед колишнього СРСР. Тим часом тривала безпрограшна серія «Локомотива» в офіційних матчах, яка почалася ще з перемоги над армійцями восени 2004 року. Закінчилася вона 6 серпня в Казані, де Сичов покинув стадіон на носилках і більше в тому році не грав. Незважаючи на те, що ключовий відрізок сезону Сичов пропустив через травму, а команда в його відсутність не змогла пробитися в Лігу чемпіонів і, розгубивши одіннадцатіочковое перевагу, взяла в чемпіонаті лише бронзу, форвард був визнаний одним з кращих гравців того сезону.

У 2005 році Дмитро провів за збірну всього 4 гри, в яких жодного разу не забив.

Проблеми з лівим коліном, яке після матчу довелося забинтувати, у Сичова почалися ще 3 серпня в домашньому матчі з «робітничків» після двох грубих ударів захисника македонців Ігора Кралевськи. Лікарі зафіксували тільки незначні пошкодження: дрібні садна і синці. Більш серйозно футболіст пошкодив ліве коліно вже в наступному матчі: 6 серпня в гостьовому матчі 19-го туру з «Рубіном». На останніх секундах гри, коли москвичі вже програвали 3: 1, Сичов вийшов один на один з воротарем Павлом Харчіков, який у кидку забрав у нього м'яч. Дмитро, перестрибувати опонента, невдало сперся на коліно, яке склалося у зворотний бік.

8 серпня Сичов прибув до Беблінген, що поблизу Штутгарта, в клініку відомого спортивного доктора Томаса Фройліха, який наступного дня поставив йому діагноз (розрив хрестоподібної зв'язки і травма меніска) і зробив йому операцію по заміні зв'язки на штучну, відновлення після якої мало зайняти близько 4-6 місяців.

На першому зборі «Локомотива» в 2006 році, що проходив початку січня в ОАЕ, Сичов вже тренувався в загальній групі, але без м'яча. Повернутися в гру він зміг 9 березня, коли команда проводила в Іспанії контрольний матч з «Малагою». Дмитро відіграв всі 90 хвилин. Перший офіційний матч сезону Дмитро провів 2 квітня, вийшовши на заміну на 56-й хвилині в матчі 3-го туру чемпіонату Росії з нальчицьким «Спартаком», перший гол забив 16 квітня, коли в 5-му турі був битий ЦСКА.

Локомотив (Москва). Сезон 2006

До перерви в чемпіонаті країни, пов'язаного з чемпіонатом світу, куди Росія, втім, не потрапила, Сичов зміг після тривалої травми закріпитися в основному складі, пропустивши, однак, матчі на синтетичному газоні Лужників, що було йому протипоказано. У тих шести іграх він провів 3 голи. Надалі головний тренер Славолюб Муслін, а потім і тимчасово замінив його Олег Долматов регулярно випускали його в стартовому складі, виключаючи лише у відповідь кваліфікаційний матч кубка УЄФА з бельгійським «Зюльте-Варегемом». Та зустріч була програна з рахунком 0: 2 (Дмитро вийшов на поле, коли результат був вже зроблений) і стала для росіян останнім у тому європейському сезоні. Гол і передача Сичова в матчі 20-го туру з ЦСКА забезпечили «залізничникам» важливу перемогу в плані боротьби за золото, проте у результаті їм дісталася лише бронза. У виїзній грі 21-го туру Сичов також помстився голом «Рубіну» за торішню травму.

Дмитро Сичов зміг повернутися в збірну вже навесні, коли був викликаний в.о. головного тренера Олександром Бородюк на товариський матч з Іспанією, в якому 27 травня відіграв весь другий тайм. Перші 3 гри під керівництвом нового тренера з Нідерландів Гуса Хіддінка пройшли без Дмитра, хоча той і був присутній в команді. У четвертому же грі проти Естонії, яка пройшла 11 жовтня на "Петровському", нападник був випущений на поле на 74-й хвилині, після чого спочатку став співавтором голу Павла Погребняка, а потім відзначився і сам після передачі Титова, встановивши остаточний рахунок 2: 0. У підсумку, Дмитро був визнаний кращим гравцем того матчу. У наступній грі 15 листопада з Македонією Дмитро вийшов на поле на 57-й хвилині, але відзначитися не зміг.

Локомотив (Москва). Сезон 2007

Відзначитися в чемпіонаті форварду червоно-зелених вдалося лише в матчі 9-го туру проти «Ростова», проте потім поспіль були по разу вражені ворота «Зеніту» і московського «Спартака». Тим часом «Локомотив» виграв кубок країни, а в матчах цього турніру Дмитро забив по два м'ячі у ворота столичних спартаківців і динамівців. У фіналі він організував для Гаррі О'Коннора єдиний гол у матчі і став його кращим гравцем. У середині сезону Анатолій Бишовець став випускати Сичова на лівий фланг півзахисту. За весь сезон він забив 15 м'ячів, але його клуб вилетів з кубка УЄФА після групового раунду і зайняв незвичне для себе сьоме місце в чемпіонаті. Сам футболіст визнав цей сезон найгіршим у своїй кар'єрі.

У 2007 році Сичов провів за збірну всі матчі окрім домашньої гри з Англією. У двох останніх, виїзних матчах з Ізраїлем і Андоррою команді треба було перемагати: в іншому випадку потрібно було сподіватися на нічию, а, в разі поразки, на перемогу вже вирішили своє завдання з кваліфікацією хорватів над англійцями на «Уемблі». 17 листопада, до 90-й хвилині зустрічі в Рамат-Гані, коли на табло була нічия 1: 1, Сичов вийшов у супроводі двох невстигаючих до м'яча захисників один на один з воротарем Дуду Ават, ударом пустив м'яч повз нього, але потрапив лише в штангу, а через хвилину Ізраїль вирвав перемогу. Саме промах Сичова припускали назвати головною причиною непотрапляння російської команди на Євро-2008. Однак реабілітуватися гравець зміг 21 листопада в наступному ж матчі з Андоррою, забивши єдиний гол у тій зустрічі, який, враховуючи перемогу Хорватії, вивів Росію на чемпіонат Європи.

Локомотив (Москва). Сезон 2008

До перерви у чемпіонаті, пов'язаного з Євро, Сичов забив лише двічі: «Сатурну» і «Хімкам», причому першим після рикошету. У третьому матчі після возобновенія чемпіонату відзначився голом і результативною передачею в ворота московоского «Спартака», після чого пропустив через травму два тури і Кубок РЖД. Восени Сичов провів у чемпіонаті ще 4 голи, в тому числі 16 листопада в домашньому переможному матчі 29-го туру з «Москвою» відзначився дублем. Після закінчення тієї гри півзахисник гостей Олександр Самедов, який починав сезон в «Локо», жестом показав, що судді були підкуплені «залізничниками». Дмитро почав сперечатися з колишнім одноклубником, їх почав рознімати «городянин» Антон Амельченко, після чого в хід пішли кулаки. У підсумку головний арбітр вже завершилася зустрічі Олексій Миколаїв показав їм обім червоні картки, і сезон для них закінчився.

Євро 2008

У підготовчих матчах до чемпіонату Європи Сичов награвався як гравець правого флангу. Однак у першому ж матчі групового турніру з Іспанією, показавши слабку гру на цій позиції, він був замінений у перерві. Наступного разу на турнірі Дмитро з'явився в овертаймі чвертьфінальної гри з Нідерландами. У півфіналі з іспанцями він з'явився на 57-й хвилині і завдав єдиний удар в створ воріт Ікера Касільяса у тому матчі. Росія програла 0: 3 і задовольнялася першої у своїй історії бронзою з великих турнірів.

Відбір на ЧС-2010

Після успішного чемпіонату Європи Гус Хіддінк не викликав Дмитра до складу збірної, поки не виявилося під питанням участь Романа Павлюченко в матчі з Німеччиною через травму щиколотки. Покликаний на підстраховку Сичов вийшов у дортмундському матчі в другому таймі, але не зміг допомогти росіянам уникнути поразки.

Локомотив (Москва). Сезон 2009

На початку сезону Сичов двічі викликався в збірну Росії: з 8 по 12 лютого проходив збір в Белеку, був у запасі у весняних матчах з Азербайджаном і Ліхтенштейном. Наступного разу він був викликаний до збірної лише на невдалі листопадові стикові матчі зі Словенією. У домашній грі вийшов на поле на 79-й хвилині і заробив жовту картку, а на відповідну заявлений не був.

У контрольних матчах Сичов награвався на лівому фланзі півзахисту. Ставши з сімома голами найкращим бомбардиром міжсезоння серед гравців клубів прем'єр-ліги, Дмитро перед стартом чемпіонату уклав з Рашидом Рахімовим парі, за яким отримає від свого тренера грошовий приз, якщо йому вдасться забити за сезон 12 голів. Однак Рахімов, якого звільнили після 6-го туру, використовував його не так на вістрі атаки, а пропонував нападати з глибини. Змінив його Володимир Мамінов перевів Сичова на його звичну позицію форварда, але до річної перерви їм так і не було забито жодного м'яча, крім голи 13 червня в матчі молодіжної першості Росії у ворота «Сатурна», де він брав участь через дискваліфікацію, отриманої 30 травня в матчі з московським «Спартаком». Свій перший гол у чемпіонаті Дмитро забив 19 липня в грі 14-го туру з пенальті пермському «Амкар» - це був перший гол команди в чемпіонаті після повернення на тренерський пост Юрія Сьоміна. 2 серпня Дмитро, як здалося, забив свій перший у сезоні гол з гри, добивши з офсайду м'яч з лінії воріт, і так скакав в ціль від ноги ростовчаніна Максима Астаф'єва, проте в офіційний протокол був внесений саме автогол Астаф'єва, що робить Дмитро непричетним до взяття воріт. Але вже в наступному матчі з гри форвард вразив ворота «Крил Рад», а відразу за цим забив з офсайду переможний гол на останніх хвилинах гри з ЦСКА. У підсумку, на його рахунку за підсумками сезону виявилося 13 м'ячів, забитих в поточному чемпіонаті за версією РФПЛ.