25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Які призові отримують спортсмени в Кубку світу з лижних гонок?

РедагуватиУ обранеДрук

Призові спортсменів у Кубках світу з зимових видів спорту

Біатлон

У біатлоні бонусна програма досить проста. У кожній особистій гонці на кону коштує 42 000 євро, з них 12 000 отримує переможець. Призові гроші виплачуються спортсменам, які зайняли за підсумками гонки перші 10 місць. Додаткові призові в біатлоні отримує також краща десятка загального заліку Кубка світу за підсумками сезону. Перше місце приносить 25 000 євро. Лідирування в загальному заліку або в одному з чотирьох особистих заліків з дисциплін протягом сезону також дає біатлоністам бонуси. Участь у гонці в жовтій або червоній майці дозволяє заробити додаткові 500 євро, а в жовто-червоною - 1000 євро. Свої призові є і в Кубку IBU, а успішний виступ у заліку Кубка націй приносить гроші федераціям.

Лижні гонки

В лижах система розподілу грошей залежно від старту більш складна. У кожному старті Кубка світу розігрується 40 тисяч швейцарських франків, причому 15 000 з них дістається переможцю. Гроші заробляють перші десять спортсменів. На етапах, що входять в тур відкриття сезону в Куусамо, «Тур де скі» або тур закриття в Фалуне, призові виплачуються тільки першим трьом учасникам. А от гроші за підсумками змагань розподіляються серед першої десятки. Переможець етапу в Куусамо заробляє 33 500 швейцарських франків, в Фалуне - 33750, а в «Тур де скі» - 90 000. За підсумками Кубка світу призові за кращі місця в загальному заліку отримує тільки перша шістка, а переможцю дістаються додаткові 25375 франків . Також в лижах існують бонуси за місце в трійці спринтерського заліку «Тур де скі» і звання кращого спортсмена у віці до 23 років за підсумками сезону. В цілому заробітки кращих лижників планети виявляються трохи вище, ніж у кращих біатлоністів, хоча різниця невелика.

Гірські лижі

У гірських лижах кількість призових на різних етапах може відрізнятися і залежить від призового фонду. Докладної розкладки FIS не дає, але відомо, що призовий мінімум для кожного старту в одній з дисциплін Кубка світу становить 100 000 швейцарських франків на десятьох. Володарі Великих кришталевих глобусів австрійці Анна Феннінгер і Марсель Хіршер в минулому сезоні поповнили свій рахунок на більш ніж 268 тисяч і 283 000 євро відповідно. Це найбільші доходи у всіх зимових видах спорту.

Стрибки з трампліна

Складна система застосовується FIS при розподілі призових в чоловічих стрибках з трампліну. У кожному особистому старті на кону стоїть 71800 швейцарських франків (більше ця сума тільки в гірських лижах). Однак розподіляються ці гроші рівномірніше - серед усіх 30 спортсменів, які набрали окуляри. Тому кращі за підсумками сезону заробляють менше, ніж в лижах і біатлоні. Існує, однак, ще «Турне чотирьох трамплінів», де організатори виплачують додаткові призові. У жіночих стрибках з трампліну доходи в порівнянні з чоловічими поки значно менше.

Фігурне катанняНепогані призові розігруються на етапах «Гран-прі» фігуристів. Гроші приносить як попадання в п'ятірку кращих на одному з етапів (18 000 доларів за перемогу), так і участь у фіналі серії (25 000 за перемогу). Але оскільки взяти участь можна лише в двох етапах, більш 61 000 доларів заробити тут по-любому не вийде. Пари, зрозуміло, ділять доходи на двох.

Швидкісний біг на ковзанах

Ковзанярі отримують призові тільки в разі потрапляння в трійку за підсумками окремого старту. Головним джерелом доходу тут служить місце в десятці кращих в особистому вигляді за підсумками сезону. Перемога на своїй дистанції в Кубку світу приносить 15 000 доларів. Крім того, переможець загального заліку Кубка світу отримує додатковий бонус в 20 000 доларів.

Шорт-трек

У шорт-треку призові виплачуються лише за підсумками всього Кубка світу. Перемога в заліку на одній з дистанцій приносить 5000 доларів.

Бобслей

У бобслеї призові виплачуються також лише за підсумками всього Кубка світу. У разі завоювання першого місця за підсумками сезону нагорода - 20 000 євро на екіпаж. Друге місце - 17 000, третє - 14 000 і так далі за зменшенням до десятого місця. Це у чоловіків. У жінок призові менше.

Сани

За перемогу на етапі Кубка світу олагается грошове заохочення в 1000 євро. За друге місце - 900 євро, за третє - 800 і так далі, приблизно за цією ж схемою. За командні гонки сума, природно, більше, але її потрібно ділити на чотирьох. З урахуванням розподілу виходить трохи менше, ніж за особисті старти.

Джерело:

 • sport.mail.ru - призові спортсменів у Кубках світу з сніговим і льодовим видів спорту.

Додатково:

  Реклама партнерів:

  РедагуватиУ обранеДрук

  Схожі питання


  «Які призові отримують спортсмени в Кубку світу з лижних гонок?»

  В інших пошукових системах:

  GoogleЯndexRamblerВікіпедія

  » » Які призові отримують спортсмени в Кубку світу з лижних гонок?