25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

На якому сайті можна знайти пісню по виконавцю?

РедагуватиУ обранеДрук

На сайті alloflyrics.com можна знайти пісні по виконавцю і за назвою пісні.

Пошукова система текстів пісень All of Lyrics - велика база даних, в якій містяться десятки тисяч текстів пісень (акордів і табулатури) різних груп і виконавців російською, англійською, німецькою та іншими мовами. Зручний і швидкий пошук дозволяє знайти практично будь-який текст пісні.

База даних сайту регулярно поповнюється як абсолютно новими текстами пісень, так і добре забутими старими. При невдалому пошуку можна замовити потрібний текст пісні.

Пошук по виконавцю - потрібно намагатися вводити правильні назви груп та імена виконавців для більш точного і вдалого пошуку. Наприклад, якщо вводити «Kris Rea», то навряд чи хоч що-небудь знайдеться, правильне ім'я виконавця - «Chris Rea». Можна ввести, наприклад, просто «Chris», тоді з'явиться список виконавців, в іменах яких содержісят це поєднання букв. Великі й маленькі букви не розрізняються.

Пошук за назвою пісні - потрібно ввести назву тієї пісні, текст якої хотілося б знайти. Можна також шукати по будь-якому ключовим словом. Наприклад, пошук за ключовим словом «Love» видасть всі тексти пісень, у назві яких фігурує дане слово. Великі й маленькі букви не розрізняються.

Пошук за текстами пісень - потрібно ввести відомі слова, які зустрічаються в пісні, текст якої хотілося б знайти. Можна ввести як цілу рядок з пісні, так і слова окремо. В результаті виводиться список текстів пісень, в яких були знайдені введені слова. Тексти упорядковано за релевантністю - вгорі знаходяться тексти, де найчастіше зустрічаються введені слова.

Пошук дитячих пісень за словами - потрібно ввести слова, які зустрічаються в пісні, текст якої потрібно знайти. Можна ввести як цілу рядок з пісні, так і кілька слів. Обов'язково поставити відмітку на кнопці «Фраза» (тобто шукати не за окремими словами, а по їх поєднанню). В результаті виводиться список текстів пісень, в яких були знайдені введені слова.

Джерела:

  • alloflyrics.com - Пошукова система текстів пісень;
  • kidmusic.ru - дитячі пісні зі словами.

Додатково:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«На якому сайті можна знайти пісню по виконавцю?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » На якому сайті можна знайти пісню по виконавцю?