25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Як привітати з 8 березня начальницю?

РедагуватиУ обранеДрук

У робочому колективі, як правило, є жіноча половина, яку чоловіки-колеги не повинні залишати без уваги у святковий день 8 березня. Поздоровлення і подарунки в цей день вважаються однією з норм ділового етикету. Тому підготувати їх краще заздалегідь, щоб не обмежуватися потім чимось стандартним.

Вітаючи колег-жінок з року в рік, багато чоловіків вже виробили в собі звичку дарувати схожі подарунки і стандартно вітати букетом квітів і листівкою. Звичайно ж, шоколад і мімози - це та класика, без якої важко уявити 8 березня. І все-таки жінки крадькома чекають, що саме в цей день фантазія чоловіків не обмежиться квітами та солодощами. Тому готувати поздоровлення бажано за пару тижнів до свята і постаратися, щоб подарунки не повторювалися.

Вітати жінку-підпорядковану можна премією у вигляді декоративного конвертика з грошима. Не забороняється начальнику підносити і букет квітів в ошатною упаковці, наприклад, хризантеми або троянди. Зазвичай начальство вітає жіночу частину колективу, зібравши всіх у великому залі або кабінеті і вручаючи подарунки.

Колегу можна привітати, зробивши їй сюрприз у вигляді прикрашеного кулями або квітами робочого місця. А можна знайти гарну святкову картинку на комп'ютер і зробити так, щоб при включенні його заставка з'явилася на весь екран. Підносити дорогі подарунки не варто, адже безневинний жест може бути помилково розцінений, як прояв інтимності або натяку на не зовсім робочі відносини. Намагайтеся не виділяти нікого з колег під час привітання та вручення подарунків, краще підібрати оригінальні презенти, різні, але рівні за вартістю.

Якщо жінка начальниця, то вітати її особисто від себе не варто. Потрібно суворо дотримуватись етикету дарування ділових подарунків, підготувавши в міру дорогий презент без зайвого пафосу, але при цьому оригінальний і в тему. Слід уникати будь-якого прояву фамільярності, вітаючи жінку-начальницю. Навіть якщо у вищестоящої за посадою колеги відмінне почуття гумору, відмовтеся від затії привітати її жартівливій епіграмою або шаржем, особливо при всьому колективі.

Якщо ж колега по сумісництву кохана дівчина, то можна почати вітати її ще за чашкою ранкової кави, а в офісі піднести оригінальний подарунок із запискою, в якій можна вказати місце і час святкової вечері. Якщо можливо, варто спробувати в цей день піти з роботи раніше, щоб очікувати улюблену колегу вже в ресторані.

Джерела:

  • kakprosto.ru - стаття «Як привітати з 8 Березня колегу»;
  • audit-it.ru - 10 способів привітати колегу з 8 березня.

Додатково від Генон:

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук

Схожі питання


«Як привітати з 8 березня начальницю?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Як привітати з 8 березня начальницю?