25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

Чим корисний томатний сік?

РедагуватиУ обранеДрук

Томатний сік отримують за допомогою віджиму очищених, стиглих томатів. Томатний сік корисний! Найцікавіше, що він корисніший свіжих томатів. Причина в тому, що при виробництві томатного соку, помідори піддаються нагріву, в результаті чого вивільняється міститься в них рослинна речовина лікопін - пігмент, завдяки якому вони мають такий яскравий колір. Цей пігмент володіє потужними антиоксидантними властивостями, і може запобігати розвитку раку, причому ці властивості можуть зберігатися навіть в пастеризованому соку. Томатний сік допомагає виробленню в організмі серотоніну - «Гормону радості», і тому може допомогти зняти напругу і наслідки стресу.

Якщо щодня споживати певну кількість томатного соку, то це сприятиме значному зниженню небезпечного ЛПНЩ - холестерину.

Медики люблять томатний сік за те, що це справжнє джерело корисних для організму речовин. Це вітаміни А і С, які є антиоксидантами й затримують старіння клітин, вітамін Е, каротин, йод, магній, цинк і т.д.

Завдяки високому вмісту калію, томатний сік корисний для профілактики серцевих захворювань, нормалізації обмінних процесів і роботи нервової системи.

Всі ці корисні речовини відповідальні за те, що томатний сік сприятливо впливає на клітини організму, захищаючи їх від пошкоджень. Він корисний для нервової системи і зміцнює імунітет організму. Також він стимулює утворення сполучної тканини. Томатний сік здатний полегшувати безсоння.

Томатний сік широко використовується в харчуванні при цукровому діабеті. По суті, це єдиний сік, який рекомендований в дієтичному харчуванні хворих на діабет. Свіжоприготовлений томатний сік має лужну реакцію, багатий залізом, лимонної і яблучної кислотами, натрієм, кальцієм, калієм і магнієм, які дуже корисні й необхідні для нормального протікання обмінних процесів в організмі. Однак при подагрі слід обмежити вживання томатного соку і пасти, тому що деякі речовини, що містяться в помідорах, посилюють утворення пуринів. Ці ж самі застереження необхідно мати на увазі при сечокам'яній і жовчнокам'яній хворобах.

Томатний сік знижує артеріальний і внутрішньоочний тиск крові, тому рекомендується при гіпертонічній хворобі і глаукомі. Високий вміст заліза, наявність фолієвої кислоти, деяких мікроелементів дозволяють використовувати його в харчуванні хворих різними формами анемії. На противагу колишнім помилковим твердженням виявилося, що помідори бідні пуринами і щавлевої кислотою, тому їх можна включати в раціон харчування при поліартриті, подагрі, оксалатурії, сечокислий діатез.

Таким чином, помідори практично не мають протипоказань для використання не тільки в раціональному, але і в лікувальному харчуванні для будь-якого віку. Але при жовчнокам'яній хворобі вживання їх потрібно обмежувати, оскільки містяться в помідорах органічні кислоти можуть викликати спазм мускулатури жовчного міхура і посилення болю.

Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«Чим корисний томатний сік?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » Чим корисний томатний сік?