25900 авторів і 91 редактор відповіли на 98952 питання,
розмістивши 129771 посилання на 81900 сайтів, приєднуйтесь!

Реклама партнерів:

що таке роли навиворіт?

РедагуватиУ обранеДрук

Роли (Вони ж суші-рулети) - Страва японської кухні, один з різновидів суші, скручені в ковбаски начинка і рис з листом норі (пресовані водорості), порізані потім на часточки. Роли готуються за допомогою бамбукової циновки макису. Роли - один з традиційних видів японської закуски, які, на відміну від суші, загортаються не в рибу, а в пресовані морські водорості. У сухому вигляді вони досить жорсткі, але після того як на них укладають шар теплого вологого рису, вони розм'якшуються і легко згортаються.

Найчастіше роли ріжуть на 6 шматочків, буває - на 8, іноді - на 12. Іноді роли скручують таким чином, що лист норі опиняється всередині, а рис - зовні, але частіше все-таки лист норі зустрічається зовні. Також існують «кольорові» і «мозаїчні», роли «навиворіт» та інші різновиди ролів.

Роли навиворіт ставляться до «товстим» суші, так званим футо-маки (Futo-maki-sushi). У них допускається використовувати до 5 різних інгредієнтів в начинці. Єдина різниця зі звичайними товстими суші в тому, що роли закручують рисом назовні. Роли навиворіт найчастіше зустрічаються в варіації «Каліфорнія рол», так як були винайдені японським шеф-кухарем, іммігрував до Каліфорнії.

Кілька шматочків ролу (зазвичай 3-4 шматочки) часто є частиною так званих «асорті»Або«суші-асорті», В які входять також суші і / або сасімі.

Джерела та додаткова інформація:


Реклама партнерів:

РедагуватиУ обранеДрук


«що таке роли навиворіт?»

В інших пошукових системах:

GoogleЯndexRamblerВікіпедія

» » що таке роли навиворіт?